«Хватит поздравлений, Порошенко! Жми руку Путину и обнимай свою когорту ублюдков!»

14.03.2021 22:08
shadow

Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)Ты ничего не сделал для добровольцев кроме котлов, тюрем и г@вна. Ты — аморальный червь и своими поздравлениями загрязняешь все добровольческое движение.

Об этом сообщает Стрелочник

Этот гневный пост написал сегодня в Фейсбуке экс-комбат и бывший нардеп Семен Семенченко.Вітаю бойових товаришів і всіх причетних! Дякую всім за привітання! Але один нюанс.Тут у мене «головний доброволець» знов виліз в стрічці. Теж з «привiтанням». Аж сльозу пробиває.Петро Олексійович вже багато років вітає добровольців.І під час свого параду 2014, коли українці захлиналися в крові в Іловайську.Почему Порошенко до сих пор не допрошен по Иловайску? — СеменченкоВозможно, это изображение (4 человека, в том числе Олександр Чайковський и люди стоят)

І коли давав команду Муженку повідомляти час і маршрут виходу по «зеленому коридору» генштабу РФ (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18).Семенченко подает в суд на «двух предателей Украины» — Порошенко и МуженкоІ коли давав «добро» на шмон кіборгів на блокпостах сепарiв в ДАП.І коли здавав Логвiнове i Дебальцеве.Вітав ешелонами торгівлі на крові, що гордо мчали повз траншей і окопів українських солдатів.

загрузка...

Вітав багаторічним обливанням гівном i тисячами добровольців в тюрмах.Вітав тисячами мусорів, які забивали ветеранiв на блокаді i Грушевського, i іноземними добровольцями, екстрадованими в РФ…Досить привiтаннь, Порошенко!Ти нічого не зробив для добровольцiв крім котлів, тюрем і гівна.Ти — аморальний хробак і своїми привітаннями забруднюєш весь добровольчий рух.

Тисни руку Путіну, обіймай свою когорту моральних виродків і зас*ківай мізки пересічним.— «Подонок, мразь!» Семенченко прокомментировал разговор Порошенко и Пуйла. АудиоПорошенковские псы! Вас надо срочно лечить — СеменченкоВозможно, это изображение (один или несколько человек)


А ми тебе наїлися досхочу!Нiколи знову!

Возможно, это изображение (1 человек и текст)


***Все фото и фотожабы от Семена Семенченко
Джерело статті: “https://www.economics-prorok.com/2021/03/хватит-поздравлений-порошенко-жми-ру.html”

Другие материалы в этой категории: Бездонный фонд Ахмата Кадырова »