Майстер-клас з підлабузництва. Мендель назвала Єрмака сміливим і мудрим, а Богдана – «потерянным»

08.03.2021 22:08
shadow
Юлія Мендель назвала Єрмака сміливим і мудрим — Майстер-клас з підлабузництва. Мендель назвала Єрмака сміливим і мудрим, а Богдана – «потерянным»
Юлія Мендель назвала Єрмака сміливим і мудрим
Фото: Гордон


Нинішнього керівника Офісу президента прессекретарка осипала цілою купою улесливих слів

Об этом сообщает Вневоле


Прессекретарка президента Юлія Мендель дала характеристику своїм керівникам: колишньому главі Офісу президента Андрію Богдану та його наступнику Андрію Єрмаку.

Про це Мендель розповіла в інтерв’ю інтернет-виданню «Гордон».

Богдана Мендель обізвала «потерянным» і юридично грамотним. А от нинішнього керівника Офісу президента прессекретарка осипала цілою купою улесливих слів: сильний, мудрий, імпозантний, надійний, командний, масштабний, сміливий...

Мендель також розповіла, що спочатку робота в Офісу президента була дуже складною. Причина – тодішній керівник Офісу президента Андрій Богдан, який обмежував спілкування з журналістами.

Прессекретарка зазначила, що ситуація значно покращилась, коли Богдана замінив Андрій Єрмак. Тоді, за її словами, робота налагодилась.

До слова, прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «Гордон» Олесі Бацман розповіла, що її співбесіда на посаду відбувалася у форматі пресбрифінгу перед вісьмома людьми.Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/mayster-klas-z-pidlabuznictva-mendel-nazvala-jermaka-smilivim-i-mudrim-a-bogdana-poteryannym-741177.html”

Другие материалы в этой категории: Бездонный фонд Ахмата Кадырова »