Папа Римський прибув до Іраку - вперше в історії церкви: фото і відео

05.03.2021 21:42
shadow

Вперше в історії церкви Папа Римський Франциск прилетів з візитом до Іраку — це також перша його міжнародна поїздка з початку пандемії.

Об этом сообщает Коготь 2.0


Про це пишуть Vatican News і BBC .


В аеропорту Багдада в п’ятницю, 5 березня, понтифіка зустрів прем’єр-міністр Іраку Мустафа аль-Казімі.

Візит Папи до Іраку триватиме чотири дні. Він відвідає міста Багдад, Наджаф, Ур, Ербіль, Мосул, Каракош, де зустрінеться з іракськими священнослужителями, президентом і прем’єр-міністром країни. Також глава католицької церкви відслужить месу на стадіоні.У Twitter Catholic News Service опублікували фото прильоту понтифіка до Іраку.

Відзначається, що незважаючи на збільшення випадків COVID-19 в Іраку і напружену ситуацію з безпекою, Папа Франциск наполягав на цій поїздці. Він мотивував це тим, що християн Іраку не можна "підвести вдруге". Папа Римський Іоанн Павло II планував відвідати Ірак в 1999 році, але тоді не вдалося досягти згоди з керівництвом країни.Як повідомляв "Апостроф", у вересні Папа Франциск назвав секс і їжу задоволеннями, дарованими Богом. В інтерв’ю італійському письменникові Карло Петрина глава католицької церкви заявив, що насолоджуватися ними — не гріх, як вчили в минулому "надмірно старанні" церковні керівники.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2021-03-05/papa-rimskiy-pribyil-v-irak---vpervyie-v-istorii-tserkvi-foto-i-video/224859”

Другие материалы в этой категории: Бездонный фонд Ахмата Кадырова »