Закарпаття: злісний аліментник виплатив дітям більше ста тисяч гривень!

02.03.2021 22:45
shadow
На Закарпатті батько-боржник сплатив дітям більше ста тисяч гривень аліментів

На виконанні у Свалявському районному відділі державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з 2018 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на утримання двох дітей.

Об этом сообщает ТОП СМИ

В результаті вжитих державним виконавцем заходів примусового виконання, а саме: встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, праві керування транспортними засобами, праві користування вогнепальною зброєю, праві полювання, накладення арешту на майно,- боржником сплачено всю суму заборгованості по аліментах у розмірі 103 091,20₴, з них 11 520₴ – штраф за несплату аліментів.

Крім того, з боржника стягнуто виконавчий збір у сумі 9 157,12₴ (ст. 27 Закону України «Про виконавче провадження»), який перераховано до державного бюджету України, інформує пресслужба Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Нагадаємо, Закарпатця змусили заплатити більше 110 тисяч гривень заборгованих аліментів та штрафів!


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/zakarpattya-zlisnyy-alimentnyk-vyplatyv-dityam-bilshe-sta-tysyach-gryven”

Другие материалы в этой категории: Бездонный фонд Ахмата Кадырова »