В Україні виявили дві мутації коронавірусу: епідеміолог розкрила деталі

02.03.2021 21:22
shadow

В Україні циркулюють два генотипи коронавірусу. При цьому, як стверджують львівські епідеміологи, це не "британський" чи "південноафриканський" штами.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА


Про це у вівторок, 2 березня, повідомила головна епідеміолог Львівської області Наталія Іванченко-Тімко під час брифінгу в облдержадміністрації.


За словами епідеміолога, виявлені штами — B1 і B2.


"Ми отримали інформацію з Центру громадського здоров’я МОЗ України про те, що на теренах Львівщини циркулюють два генотипи коронавірусу. Один називається В1, а другий В2. Тобто, ні "південноафриканського", ні "лондонського" поки що на Львівщині немає", - заявила Іванченко-Тімко.Як повідомляв "Апостроф", раніше головний інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я України Ольга Голубовська заявила, що в Україні суттєво змінився клінічний перебіг COVID-19 - це дає підстави говорити про новий штам.


Додамо, що в Україні стрімко зростає смертність від COVID-19. 88 відсотків пацієнтів з коронавірусом, які перебували на штучній вентиляції легенів в Україні, померли.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-03-02/v-ukraine-obnarujili-dve-mutatsii-koronavirusa-epidemiolog-raskryila-detali/224537”

Другие материалы в этой категории: Бездонный фонд Ахмата Кадырова »