У "Слузі народу" запропонували покарання за образу поліцейських

26.02.2021 13:20
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні


Нардепи В’ячеслав Медяник, Дмитро Припутень, Максим Павлюк від "Слуги народу" з іншими парламентарями пропонують Раді карати громадян штрафами від 340 до 680 гривень. Також пропонується покарання громадськими роботами до 30 годин.

Об этом сообщает Гипотеза

У законопроєкті "Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо захисту честі і гідності громадян і співробітників правоохоронних органів" зареєстрованому в Раді 24 лютого, запропоновано нові норми щодо образи поліцейських. У законі передбачається, що публічна образа поліцейського при виконанні ним службових обов’язків або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця у зв’язку з їх участю в охороні громадського порядку — тягне за собою накладення штрафу від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на термін від 20 до 30 годин.

Також за публічну образу військовослужбовця, працівника Державної прикордонної служби під час виконання ними службових обов’язків, пов’язаних з охороною державного кордону, суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні або здійсненням прикордонного контролю в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон або контрольних пунктах в’їзду-виїзду, або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, який бере участь в охороні державного кордону України, — пропонується так само штрафувати від 340 до 680 гривень або відправляти на громадські роботи на строк від 20 до 30 годин, повідомляють Українські Новини.

Раніше повідомлялося, що слідчі Черкаської області розпочали кримінальне провадження за фактом побиття патрульних поліцейських. ASPI news писало, що у Києві чоловік стріляв у поліцейського.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-sluzi-narodu-zaproponuvali-pokarannya-za-obrazu-policeyskikh”

Другие материалы в этой категории: Бездонный фонд Ахмата Кадырова »