Угорщина продовжує погрожувати Україні

17.09.2018 00:35
shadow

У четвер, 27 квітня, у Брюсселі пройде засідання Північноатлантичної ради на рівні глав МЗС союзників. Україна планувала провести у рамках зустрічі засідання Комісії Україна-НАТО. Усі союзники, а також Міжнародний секретаріат Альянсу підтримали таку ініціативу, проте Угорщина її заветувала, повідомляє Vlasno.info з посиланням на прес-центр "УкрІнформ".

Варто відзначити, що це вже втретє Угорщина блокує Україну на рівні НАТО. У такий спосіб тамтешнє керівництво висловлює претензії щодо мовної статті українського закону про освіту.

19 січня глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що його країна не сприятиме проведенню засідання НАТО–Україна на рівні міністрів оборони. Згодом 9 лютого Будапешт заблокував міністерське засідання НАТО. Угорська влада пояснила, що таким чином вона тисне на Україну, вимагаючи перегляду мовної норми закону про освіту.

Також 20 березня Петер Сіярто заявив про намір заблокувати участь Президента України Петра Порошенка у саміті НАТО, який відбудеться в Брюсселі у липні 2018 року.

Нагадаймо, посол США заявила про підтримку членства України в НАТО.

Фото: bukvy.com


Джерело статті: “http://vlasno.info/blogi/3/blog-politika/item/24007-uhorshchyna-prodovzhuie-pohrozhuvaty-ukr”

Другие материалы в этой категории: VIP-трактир как прихоть губернатора »