Аваков віджартувався від можливого союзу з Тимошенко

19.11.2018 21:56
shadow

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков спростував інформацію про те, що нібито він готовий відновити співпрацю с Юлією Тимошенко. Про це він з долею сарказму написав на своїй сторінці у «Фейсбук».


«З’ясував, що набирає обертів інформація про мої «таємні політичні домовленості» з Юлією Тимошенко. Друзі бомблять мої месенджери посиланнями з яскравими заголовками … Викручуватися вже не можливо – змушений зізнатися – насправді я таємно домовився з Льовочкіним, щоб обрати Капліна .. президентом .. шизофреніків», – віджартувався Аваков.


Аваков


Також міністр саркастично привітав Юлію Тимошенко з новим політичним сезоном. «А Льовочкіна (вітаю – ред.) із закінченням будівництва на острові Дніпра маєтку, крутіше Межгір’я. Страусів забрали?», – додав Аваков.


Нагадаємо, наприкінці серпня низка сайтів з посиланням на джерела у «Народному фронті» опублікувала матеріали, в яких говориться про можливий союз Авакова та Тимошенко.


«З Юлею у них точно не та історія, що розлучення назавжди. На відміну, наприклад, від Олександра Турчинова, якому Тимошенко досі не пробачила зраду і навіть не вітає з днями народження», – зазначається у матеріалі сайту “Главком” з посиланням на впливового «фронтовика».


Також про можливість співпраці колишніх союзників говорив журналіст Дмитро Гордон.


У коментарях до повідомлення-реакції Авакова на інформацію про співпрацю з Тимошенко, дописувачі відмітили, що новина «розганялася» певними ЗМІ з проросійським нахилом. Політтехнолог Віктор Уколов, що входить до пулу президентських прихильників, пише: «Інформація почалася з Главкому, але потім активно розкручувалась проросійськими ЗМІ: 112, Ньюсван, радіо Голос Столиці. Впевнений, що радіо Весті також про це говорило у Харкові та Дніпрі. Я так розумію, в Москві про це просто мріють…».


Колишній голова Партії зелених України Віталій Кононов вважає, що Гордон підніс інформацію «для формування думки про значущість електоральних успіхів Юлії Тимошенко: мовляв, сам Аваков шукає дружби». «Легко вичислити проплачені Ю.В. ЗМІ», – вважає Кононов.


На численні коментарі про те, що з появою такої інформації точно сумно не буде, Аваков порекомендував «дивитись «Гру престолів».


Журналіст Марина Данилюк-Єрмолаєва у коментарях до повідомлення Авакова зазначила, що чутки про союз з Тимошенко ще у травні поширив «політолог Фірташа – Корнійчук».


Найбільш кумедний коментар написав дописувач Кирило Животовський: «Народ готовий до мему «Вона готова».


Нагадаємо, Аваков у 2010 році був главою харківської організації БЮТ. Лідери БЮТу активно захищали Авакова в час, коли проти нього велася кримінальна справа. За підсумками парламентських виборів-2012 Аваков був обраний народним депутатом України за списками об’єднаної опозиції «Батьківщина». Був заступником голови фракції.


Після виходу з БЮТ вважається одним з лідерів партії “Народний фронт”.