Відомий український вчений-кібернетик пішов із життя Избранное

07.05.2018 21:41
shadow

Пішов з життя український вчений-кібернетик, заслужений діяч науки України Іван Кузьмін. Відомий вчений-кібернетик в галузі теорії інформації, доктор технічних наук, професор Іван Кузьмін помер 5 травня ввечері. Серце видатного вінничанина перестало битися у 94 роки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Na Париже“.

Іван Васильович Кузьмін – лауреат Державної премії України, академік і віце-президент міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки, президент Вінницької Малої академії наук, стипендіат Президента України, з 1976—1989 роки був ректором Вінницького політехнічного інституту, до останнього працював на кафедрі комп’ютерних систем управління ВНТУ.

Вчений був нагороджений 30-ма урядовими нагородами, серед них — ордени Трудового Червоного Прапора та Дружби народів, медалі “За бойові заслуги” і “За трудову доблесть”. Під його науковим керівництвом підготовлено понад 50 докторів наук (більше 20 з них стали академіками), більше 100 кандидатів наук. Івану Кузьміну належить майже 100 винаходів.

Нагадаймо, 12 березня на 43-му році життя помер відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко. Ведучий довгий час боровся з раком.

Нагадаємо також, минулого року відомий актор Володимир Толоконніков, який останні роки жив та працював у Казахстані, помер на 75-му році життя у Москві.

Ми також повідомляли, що 14 березня у віці 76 років помер видатний британський вчений, фізик-теоретик Стівен Хокінг.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/07/vidomyj-ukrayinskyj-vchenyj-kibernetyk-pishov-iz-zhyttya/”