Гречка не в моді: на виборах в ОТГ підкуповують курчатами, будматеріалами й алкоголем Избранное

01.05.2018 00:07
shadow
Гречка не в моді: на виборах в ОТГ підкуповують курчатами, будматеріалами й алкоголем

Спостерігачі Комітету виборців України заявляють про більш як 20 фактів підкупу виборців під час перших місцевих виборів 29 квітня, які призначені в 40 об’єднаних громадах. Про це повідомляється на Facebook-сторінці КВУ.

"Зазвичай, підкуп здійснювався через надання виборцям певних товарів чи послуг безкоштовно або за пільговою ціною. При цьому в окремих громадах мала місце пряма роздача грошових коштів", — наголошується в повідомленні.

Так, в місті Кілія Одеської області платили 600 грн за голосування за певного кандидата.

На Волині кандидати роздавали виборцям курчат і комбікорм, в Запоріжжі — будівельні матеріали та дрова, на Луганщині — медикаменти, на Буковині та Рівненщині — їжу й алкоголь.

У Рівненській області кандидати, які мають крамниці, пообіцяли виборцям безкоштовну випивку.

У Тернопільській, Одеській, Дніпропетровській, Волинській, Харківській областях поліція порушила кримінальні провадження за фактом підкупу.

Нагадаймо, Кабмін запропонував карати виборців, які віддають свій голос за винагороду, терміном до двох років позбавлення волі. Тих, хто намагається підкупити виборців або змінює виборчі документи, пропонують позбавляти волі на строк до шести років.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/04/28/292972-grechka-ne-modi-vyborah-otg-pidkupovuyut-kurchatamy-budmaterialamy-alkogolem”