Зона АТО: під активними обстрілами три населених пункти

29.07.2018 04:59
shadow
Зона АТО: під активними обстрілами три населених пункти
Зона АТО: під активними обстрілами три населених пункти

Минулої доби в зоні проведення АТО терористи активно обстрілювали Авдіївку, Красногорівку та Кам’янку. Про це свідчать дані інформаційно-аналітичного порталу Info-light

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Після 13.00 противник активізував обстріли поблизу Широкине, там гатили із гранатометів, стрілецької зброї, БМП, мінометів різного калібру та танків. Лебединське та Водяне обстрілювали із стрілецької зброї, 82-мм мінометів та артилерії (122-мм).

Окрім того, бойовики активно обстрілювали Мар’їнку, вони використовували гранатомети, СЗ, міномети (82-мм,120-мм) та зенітну установку. Після 14.00 ворог зосередив обстріли біля Красногорівки, там українські позиції потрапили під мінометні обстріли (82-мм, 120-мм), БМП, обстріли із танків, гранатометів та СЗ.

Неспокійно залишається у районі Авдіївки, впродовж дня російські найманці гатили із гранатометів, СЗ, мінометів різного калібру, а о 15.40 – 23.40 в хід пішла артилерія (152-мм), міномети та танки. Кам’янку обстрілювали із 82-мм мінометів, СЗ, танків та зенітної установки. Луганське та Кримське потрапили під мінометні обстріли (82-мм, 120-мм) та обстріл із гранатометів, СЗ та БМП.

Нагадаємо, що минуло доби п’ятеро українських військових поранено, один травмований.