У Петербурзі від коронавірусу померла вся родина, окрім новонародженого – ЗМІ

28.11.2020 17:27
shadow
У Санкт-Петербурзі виявили понад 118 тис. інфікованих

У російському Санкт-Петербурзі жертвою коронавірусної інфекції стала родина, в якій щойно народився хлопчик. Про це 28 листопада повідомила "Фонтанка", посилаючись на власні джерела.

Об этом сообщает Russiangate

Співрозмовники видання розповіли, що від COVID-19 за чотири дні померла під’єднана до апарата штучної вентиляції легенів (ШВЛ) 36-річна мама новонародженого, а також її батьки – 64-річний батько та 61-річна мати.

Новонародженого на ім’я Кирей урятували медики, під’єднавши його до апарата ШВЛ. Хлопчик народився того дня, коли померла його мати.

Батько дитини поки невідомий, він не жив із матір’ю. Є ті, хто бажає усиновити дитину, доля немовляти залежить тепер від тесту ДНК, інформує видання.

"Фонтанка" зазначає, що після смерті трьох членів родини малюк залишився їхнім єдиним спадкоємцем, і йому тепер має дістатися житло померлих родичів.

За офіційними даними російського уряду, в країні станом на 28 листопада зареєстрували понад 2,2 млн випадків коронавірусної інфекції, з них у Санкт-Петербурзі – 118,5 тис., це другий результат після Москви. Померло в РФ за час епідемії 39 тис. пацієнтів із COVID-19.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-peterburzi-vid-koronavirusa-pomerla-vsja-sim-ja-okrim-novonarodzhenogo-zmi-1529396.html”