Байрам Будагов - вбитий в Україні екс-форвард збірної Азербайджану боровся за життя до останньої миті Избранное

02.11.2020 17:58
shadow

За інформаційними даними https://www.azerisport.com/m/football/20201020145646499.html в Одесі було вбито екс-форварда збірної Азербайджану Байрама Будагова. За словами одного з родичів вбитого футболіста, який був за свідка того кривавого вечора : вбивця не оборонявся , а завдав смертельних ударів Байраму Будагову навмисне. 

Azerisport.com раніше повідомляв , що екс-форварда збірної Азербайджану з футболу було вбито в Одесі. Близький родич вбитого Ягуб Аджалов розповів нашим азербайджанським колегам з Azersport.com подробиці трагедії: «Ситуація була розпочата  з публікації в соціальній мережі Instagram, де рідна сестра вбивці Байрама у хамській формі принизила гідність Байрама Будагова. Після цього брат дівчини, через яку розпочався конфлікт  зустрівся з Байрамом  неподалік дому, де він мешкає. Я відвіз Байрама на зустріч до цієї людини. Байрам попросив мене очікувати на нього біля автомобіля, адже зустріч мала мати розмовний характер. І Байрам не збирався наносити шкоди своєму вбивці. Себто варто наголосити , що це все проходило на території , де знаходиться будинок вбивці Байрама. Пуд час зустрічі якимось чином зав’язалася бійка. Скоріш за все, вона була спровокована вбивцею. Інакше яким чином можна пояснити наявність холодної зброї у нього при собі ? На той момент мені було складно розгледіти, що Байрама б‘ють ножем. Який був не стандартних розмірів. Саме тому , з боку виглядало все так ніби Байрам обороняється від ударів противника. Але, чомусь вбивця не зупинявся і наносив далі ножові удари в райони серця та живота. Не знаю звідки у Байрама вистачило іще сил дійти до автомобіля , але я одразу збагнув , що Байрама було сильно поранено і негайно відвіз рятувати його до лікарні. Інших думок окрім як про порятунок у мене і не було на той момент. У лікарні Байрам іще міг пояснити медсестрам куди саме було нанесено смертельних ударів. Але за 10 хвилин очікування лікарів через внутрішню кровотечу мого кращого друга і родича не стало».  

Родина вбивці Байрама Владислава Москальова володіє певними фінансовими можливостями , сестра ж вбивці, яка і спровокувала цей конфлікт працює на посаді у державних органах поліції. Слідство іще триває. Проте, є імовірність того, що пункт в обвинуваченні в умисному вбивстві можуть змінити на пункт самооборони. Хоча як повідомляє protocol.ua : “ Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.” Що у вищезгаданому випадку не є правдою, адже на момент конфлікту Байркм Будагов був без будь-якої зброї та діяв самостійно, а не у групі.  Саме тому , є підстави вважати дів вбивці самозахистом є цілковитою маячнею. Тому що під час конфлікту вбивця Москальов Владислав не оборонявся , а навпаки одразу наносив смертельних ножових ударів. 

  З соціальних мереж, де розміщено пости скорботи стає очевидним той факт, що Байрам Будагов був гідною життя Людиною. Він виступав за збірну Азербайджану, грав у дублі ФК «ДНІПРО», а його товариш нещодавно присвятив гол у ворота противника пам‘яті свого брата і друга. Родич Байрама Будагова , а також друзі і знайомі вбитого сподіваються на справедливість. У статті висвітленій в  

https://www.azerisport.com/m/football/20201020145646499.html вони звертаються за підтримкою до влади і мешканців  батьківщини Байрама Будагова , де як відомо наразі нелегка воєнна ситуація. На думку Аджалова вбивця має понести відповідне покарання у суді.