Згвалтування в Кагарлику: головного фігуранта відпустили з-під варти

28.10.2020 04:17
shadow

Екс-поліцейського Ярослава Левандюка, одного з двох головних фігурантів справи про тортури і згвалтування жінки в відділенні поліції в Кагарлику Київської області, відпустили з-під варти.

Об этом сообщает Дедал

Подробиці повідомила адвокат потерпілої Злата Симоненко посилаючись на прокурора у справі.

Loading...

Сторона звинувачення просила продовжити підозрюваному тримання під вартою, проте суд ухвалив рішення відпустити Левандюка під цілодобовий домашній арешт.

На даний момент є тільки резолютивна частина рішення, тобто поки невідома мотивація суду. Повний текст рішення буде оприлюднено 2 листопада.

Популярні новини зараз
 • Вірменія закликала до бойкоту українських товарів – фото
 • Українців змусять платити за газ більше: нові тарифи
 • COVID-19 став більш заразним: медик зробила тривожне попередження
 • Адвокат потерпілої зазначила, що представники Нелі Погребицький розраховують на оскарження цього рішення.

  «Для звільнення особи, підозрюваного в особливо тяжкому злочині, з-під варти повинні бути обґрунтовані підстави. Що саме змінилося з часу обрання запобіжного заходу і чому змінилася думка судді, не зрозуміло. Чекаємо повний текст рішення», – заявила адвокат.

  Як ми вже розповідали раніше, стало відомо про нові жертви тортур і свавілля в поліцейському відділенні Кагарлика, де згвалтували дівчину, що затягнуло розслідування.

  А також, постраждала після тортур і згвалтування поліцейськими в Кагарлику Неля Погребицький дала відверте інтерв’ю, де розповіла, як все відбувалося.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/27/zgvaltuvannya-v-kagarliku-golovnogo-figuranta-vidpustili-z-pid-varti/”