На Дніпропетровщині кандидат в обласні депутати Рой обіцяє пайовикам по 3000 грн доплат за голос

17.10.2020 04:00
shadow

Кандидат в депутати Дніпропетровської облради Володимир Рой обіцяє пайовикам нескромні доплати у розмірі 3 тисяч гривень у разі, якщо віддадуть за нього свій голос. Про це під час брифінгу у медіацентрі «СтопКор» заявив потерпілий журналіст Артем Поліковський.

Polikovskiy
Потерпілий журналіст — Артем Поліковський Фото: СтопКор

«Як зараз Рой хоче пройти далі? Він обіцяє пайовикам по 3000 грн, якщо вони проголосують за нього, він обіцяє їм роботу, він тримає всіх в абсолютному страху. Люди живуть прямо біля свиноферми, де не дотримуються жодні норми ДБН, люди не можуть відкрити у своїх домівках в селі вікна через нереальний сморід. А пан Володимир заробляє, а потім розвішує своє обличчя на білбордах по всьому селі», – наголосив журналіст.

Об этом сообщает Компромат 2

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 14 жовтня на Дніпропетровщині стався зухвалий напад на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції». «Зелені чоловічки» депутата Дніпропетровської облради та бізнесмена Володимира Роя сильно побили медійників та відібрали в них техніку та особисті речі, які їм досі не повернули.

Roy
Депутат Дніпропетровської облради і кандидат від «Слуги народу» Володимир Рой Фото: СтопКор.

В результаті поліція Синельніковського району порушила кримінальне провадження за ст. 171 ККУ «Перешкоджання законній професійній діяльності журналісті». У свою чергу, юристи проєкту вбачають більш доречною тут ст. 345/1 «Погроза або насильство щодо журналіста». Був поданий відповідний запит на перекваліфікацію справи.

Повне відео з брифінгу:

Читати також:
У Кременчуці «Європейську солідарність» не допускають на вибори
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/na-dnipropetrovshhyni-kandydat-v-oblasni-deputaty-roj-obiczyaye-pajovykam-po-3000-grn-doplat-za-golos/”