Кіберпартизани зламали трансляцію каналу "Беларусь 1". Після промови Лукашенка вони вставили кадри з побиттям протестувальників

27.09.2020 00:47
shadow
Протести в Білорусі тривають від 9 серпня

Промову президента Білорусі Олександра Лукашенка з онлайн-трансляції вечірніх новин на каналі "Беларусь 1" перервали роликами про побиття протестувальників після президентських виборів у Білорусі. Про це повідомив білоруський портал TUT.BY 27 вересня й опублікував момент злому трансляції.

Об этом сообщает Сергей Доренко

"Треба вжити жорстких заходів, щоб зупинити будь-яку гидоту, яка на це претендує", – говорить Лукашенко. Відразу після цього з’являються відеоролики про побиття та затримання учасників протесту, зняті телеканалом "Настоящее время" та опубліковані раніше в Telegram-каналі NEXTA.

ВІДЕО
Відео: TUT.BY. Политика / YouTube

За інформацією TUT.BY, трохи пізніше припинив відкриватися сайт tvr.by, трансляції новин по білоруському телебаченню більше не переривали.

Такими самими роликами перервали й онлайн-трансляцію на сайті телеканала ОНТ. Після цього на сайті стало недоступним онлайн-мовлення.Завдяки кіберпартизанам Telegram-канал NEXTA опублікував особисті дані 1003 співробітників міністерства внутрішніх справ Білорусі.

У Білорусі від 9 серпня тривають масові акції протесту. Учасники демонстрацій вважають, що результати голосування на виборах президента сфальсифікували. За офіційними даними, перемогу здобув нинішній президент країни Олександр Лукашенко, за якого проголосувало 80,1% виборців. Друге місце з 10,1% голосів посіла опозиційна кандидатка Світлана Тихановська. Водночас альтернативні екзитполи засвідчили протилежну картину – упевнену перемогу Тихановської.

Білоруські силовики жорстко розганяли мітинги, зокрема з використанням світлошумових гранат, гумових куль і водометів. За час протестів було затримано приблизно 10 тис. демонстрантів, сотні дістали травми і поранення. Наймасовіші затримання проводили в період з 9-го до 12 серпня, тоді затримали орієнтовно 7 тис. осіб. За офіційними даними, загинуло четверо учасників мітингів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/kiberpartizani-zlamali-transljatsiju-kanalu-bilorus-1-pislja-promovi-lukashenka-voni-vstavili-kadri-z-pobittjam-protestuvalnikiv-1520275.html”