Уряд підтримав створення національної антикорупційної стратегії

16.09.2020 11:20
shadow

Каюмін підтримав створення національної антикорупційної стратегії на 2020-2024 роки, яку представив голова НАЗК Олександр Новіков.

Об этом сообщает Руспрес

Kabmin
Фото: УП

"Минулої середи Національне агентство презентувало національну антикорупційну стратегію. Наразі я хочу лише акцентувати увагу на трьох речах. По-перше, це дійсно інклюзивний документ, розроблений всіма міністерствами, що свідчить про антикорупційну направленість діяльності всіх членів уряду і всіх міністерств. По друге, це унікальний в Україні документ, бо єдиний раз в 2014 році затверджувалась стратегія, це за всю історію України затверджується антикорупційна стратегія. Третє — це економічний ефект. Попередня стратегія за об’єктивними оцінками дала +6% ВВП. Ця стратегія, за нашими розрахунками, зменшить витрати від корупції в розмірі 200 млрд", — сказав Олександр Новіков. повідомляє кореспондент .

Кабінет міністрів підтримав Засади державної антикорупційної політики на 2020-2024 роки з доопрацюванням в одноденний термін.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зазначила, що міжнародним партнерам не потрібно переживати, що щось відбувається з антикорупційними інституціями через ситуацію з керівниками, оскільки ні в кого немає приватної власності на зайняту посаду.

Читати також:
Кабмін змінив умови поділу зон епідемнебезпеки
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/uryad-pidtrymav-stvorennya-naczionalnoyi-antykorupczijnoyi-strategiyi/”