Кабмін планує збільшити акциз на алкоголь і екологічний податок через прогноз інфляції на наступний рік в Україні

16.09.2020 04:54
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні


Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді відновити індексування ставок акцизу на алкоголь, екологічний податок (крім ставок екологічного податку за скидання забруднюючих речовин у стічні води та за викиди вуглекислого газу) і на ренту за користування радіочастотним ресурсом на 11,6% відповідно до прогнозованого зростання інфляції у цьому році.

Об этом сообщает Москов пост

Кабмін хоче прив’язати акциз на алкоголь і екологічний податок до прогнозу інфляції в Україні. Про це повідомила пресслужба КМУ напередодні.

За словами міністра фінансів Сергія Марченка, законопроєкт з поправками до Податкового кодексу уряд вніс в Раду в пакеті з проєктом державного бюджету на 2021 рік, однак його текст поки відсутній на парламентському сайті. У законопроєкті пропонується проіндексувати на 12% ставку ренти за користування надрами відповідно до очікуваного зростання цін на промислову продукцію. За словами міністра, Мінфін очікує, що законопроект дозволить збільшити на 2,7 млрд гривень податкових надходжень до держбюджету і на 0,5 млрд гривень — до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, уряд 14 вересня затвердив проєкт змін до Податкового кодексу в частині забезпечення збалансованості бюджетних надходжень. Також повідомлялось, що нардепи Гетманцев, Арахамія, Гончаренко і Железняк прокоментували промахи Кабміну при підготовці Держбюджету на 2021 рік.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/kabmin-planue-zbilshiti-akciz-na-alkogol-i-ekologichniy-podatok-cherez-prognoz”