Конкурентка Лукашенка Тихановська залишиться в Білорусі після виборів - новини світу

09.08.2020 11:59
shadow

Головна конкурентка президента Білорусі Олександра Лукашенка на виборах – опозиційна кандидатка Світлана Тихановська не планує виїжджати з країни. Її соратниця – колишня керівниця штабу незареєстрованого кандидата Віктора Бабарико Марія Колесникова теж залишиться в країні.

Об этом сообщает Устав Груп

Про це вони заявили після інформації про те, що їхня інша соратниця — Вероніка Цепкало покинула Білорусь, повідомляє TUT.by.

«Поки не планую», — відповіла Тихановська на питання про можливий виїзд з країни.

Колесникова розповіла, що штаб дізнався про відʼїзд Цепкало дві години тому. «Вона в Москві, вона там планує проголосувати. Ми вважаємо, що кожен сам вибирає спосіб, як убезпечити себе і свою сімʼю, ми поважаємо її право», — наголосила вона.

  • 9 серпня в Білорусі проходять вибори президента. У ЦВК заявили, що станом на 15:00 явка виборців перевищила 65%. Раніше у комісії наголосили, що вибори можна вважати такими, що відбулися.
  • З самого ранку до Мінська стягують військову техніку. Очевидці публікують фото та відео.
  • Чинний президент Олександр Лукашенко балотується на шостий термін. Його основний опонент — Світлана Тихановська, дружина опозиційного блогера Сергія Тихановського, який зараз перебуває в СІЗО.
  • Крім Лукашенка і Тихановської, на посаду президента претендують ексдепутат Ганна Канопацька, лідер кампанії «Говори правду» Андрій Дмитрієв та голова партії «Білоруська соціал-демократична Громада» Сергій Черечень.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/48972-konkurentka-lukashenko-tihanovska-zayavila-shcho-ne-planuye-pokidati-krajinu-pislya-viboriv”