Мера Одеси Труханова судитимуть за недостовірні дані у декларації дружини

06.08.2020 08:21
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні


Мера Одеси Геннадія Труханова очікує чергове засідання судової інстанції. Він приховав у декларації майно дружини, вартість якого становить мільйони гривень.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) передали до суду обвинувальний акт. Про це 6 серпня повідомили у пресслужбі САП.

Йдеться про порушення у декларації Труханова за 2017 рік. Слідство вважає, що одеський чиновник не вказав певні показники у відповідній документації – майно та доходи дружини. Відомості про квартиру на території Одеси, паркомісце, автомобіль та корпоративні права було приховано.

У САП зазначили, що провели оцінку загальної вартості незадекларованого майна. Вона сягає майже 16,3 мільйона гривень. Підозру Труханову оголосили у квітні 2020 року.

Санкція статті передбачає штраф або громадські роботи. Йдеться й про позбавлення права обіймати певні посади чи можливість займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше ASPI news повідомляло, що Вищий антикорупційний суд провів судове засідання щодо розгляду провадження проти Труханова. Також стало відомо, що мера Одеси можуть не допустити до участі у місцевих виборах восени 2020 року.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/mera-odesi-trukhanova-suditimut-za-nedostovirni-dani-u-deklaracii-druzhini”