З законопроекту про гральний бізнес перед другим читанням зникли суттєві поправки

03.06.2020 22:03
shadow

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики схвалив до другого читання законопроект про гральний бізнес №2285-д, повідомив у Facebook народний депутат від «Голосу» і перший заступник голови комітету Ярослав Железняк.

Об этом сообщает Репортер

«Кажуть, що 21 з моїх колег по Комітету щойно схвалили до другого читання законопроєкт про гральний бізнес №2285-д. Ми з Галиною Васильченко залишили засідання через процедуру розгляду. В залі буде гаряче», – заявив Железняк в середу, 3 червня.

Перед цим Васильченко повідомила, що вона разом із Железняком покинули засідання комітету через процедуру розгляду поправок. Вона також опублікувала поправки до законопроекту, на яких наполягав «Голос»:

  • Гральні автомати можуть бути тільки в 5-ти зіркових готелях. Зараз у законопроекті і далі є 3 та 4 зіркові.
  • Має бути обмежена кількість гральних автоматів в країні з врахуванням чисельності населення. Ця норма була прийнята в 1 читанні, але вона зникла до 2 читання.
  • Зникла норма, яка не дозволяє розміщувати гральні автомати (навіть у готелях) ближче, ніж 500 м до дошкільних закладів освіти, шкіл, дитячих розважальних центрів, хоча це положення було прийняте в першому читанні.
  • Гральні автомати якщо і розміщувати, то тільки в самих приміщеннях готелів, а не на «території готелів», як йдеться в законопроекті. Адже таке трактування дає багато можливостей для зловживань.

Законопроект про легалізацію в Україні грального бізнесу Верховна Рада ухвалила в першому читанні 16 січня. З того часу до нього внесли майже 3,5 тис. поправок.Джерело статті: “https://zaxid.net/z_zakonoproektu_pro_gralniy_biznes_pered_drugim_chitannyam_znikli_suttyevi_popravki_n1503131”