Snapchat більше не показуватиме акаунт Трампа на вкладці DIscover

03.06.2020 19:38
shadow

Соціальна мережа Snapchat відмовилася рекламувати акаунт президента США Дональда Трампа після його повідомлень в Twitter, які містять заклики до насильства.

Об этом сообщает РуссианГейт

Про це пише The Verge.

Його аккаунт, RealDonaldTrump, залишиться на платформі і продовжить зʼявлятися в результатах пошуку. Але він більше не відображатиметься на вкладці Discover, в якій представлені ньюзмейкери, державні діячі, знаменитості та впливові особи.

«Ми не будемо посилювати голоси, які розпалюють расове насильство і несправедливість, вільно їх просуваючи. Расове насильство і несправедливість не мають місця в нашому суспільстві, і ми підтримуємо всіх, хто прагне миру, любові, рівності та справедливості в Америці», — йдеться в заяві.

За даними Bloomberg, кількість підписників Трампа в Snapchat за останній рік збільшилася більш ніж втричі — до 1,5 мільйона — завдяки регулярному просуванню через вкладку Discover.

  • 26 травня соцмережа Twitter назвала фейком пост Трампа, в якому він розкритикував ідею губернатора Каліфорнії про проведення виборів президента за допомогою пошти, і запропонувала дізнатися більше інформації про такий вид голосування. Тоді Трамп заявив, що соцмережа втручається у вибори та придушує свободу слова. Після цього Трамп оголосив про намір регулювати соціальні мережі. А ті, що не піддадуться регулюванню, він пообіцяв закрити. 29 травня Трамп видав указ проти «цензури» у соцмережах.
  • 29 травня Twitter знову зацензурувала Трампа. Цього разу — за прославлення насильства» після його повідомлення, в якому йдеться про реакцію силових структур на протести у Міннеаполісі.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/44690-snapchat-vidmovivsya-prosuvati-akaunt-trampa-pislya-skandalu-z-yogo-posti-v-twitter”