Гордон розповів про образу Путіна на Лукашенка

03.06.2020 09:59
shadow

Український журналіст Дмитро Гордон припустив, що президент Російської Федерації Володимир Путін буде намагатися прибрати з політики президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Об этом сообщает Руспрес

Таку думку він висловив в ефірі каналу "Україна 24". На переконання Гордона, позиція Путіна пов’язана із тим, що у його планах – об’єднати Росію і Білорусь.

"Мені здається, що Лукашенка зараз буде хитати сильно саме Росія. Чому Путін робить фортелі зі зміною в конституцію? Це ж ціла історія, вона погано відбивається на його рейтингу. Він хотів зробити просто – об’єднати Росію і Білорусь і стати президентом об’єднаної держави, і це був би його перший термін", – сказав журналіст.

Путін і Лукашенко

Путін і Лукашенко

На думку Гордона, саме через позицію Лукашенка плани Путіна не здійснилися.

"І не треба нічого вигадувати. А Лукашенко на це не пішов, Путін затамував образу і буде хитати Лукашенка. І може його дохитати", – сказав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російський історик і опозиційний політик Андрій Зубов заявив, що, провівши парад Перемоги 9 травня, всупереч пандемії коронавірусу, Лукашенко фактично "клацнув в ніс" Путіна, який переніс святкування.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/gordon-rozpoviv-pro-obrazu-putina-na-lukashenka.htm”