У Києві дівчині виписали штраф на 17 тис. гривень за порушення карантину

07.04.2020 09:07
shadow
У Києві дівчині виписали штраф на 17 тис. гривень за порушення карантину — У Києві дівчині виписали штраф на 17 тис. гривень за порушення карантину
У Києві дівчині виписали штраф на 17 тис. гривень за порушення карантину


Замість дотримання режиму самоізоляції, дівчина стала їздити по Києву, зустрічатися з друзями

Об этом сообщает Руспрес


У Києві дівчина, яка нещодавно повернулася з Бангкока (Таїланд) порушила режим самоізоляції, за що їй загрожує штраф розміром 17 тисяч гривень.


Про це повідомив заступник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко.


Поліцейські вручили адмінпротокол, який передбачає штраф у 17 тисяч гривень.


Громадянка повернулася в Україну 29 березня. Після прильоту прикордонники взяли з громадянки особисте зобов’язання, згідно з яким вона повинна була 14 днів перебувати в самоізоляції.


«В якості адреси, де вона обіцяла бути на самоізоляції, вона вказала квартиру бабусі і дідуся, які проживають в Миколаєві. Замість дотримання режиму самоізоляції, Ладимира (ім’я дівчини, — ред.) стала їздити по Києву, зустрічатися з друзями, піддаючи таким чином їх життя потенційній небезпеці бути зараженими коронавірусом, що вона могла підчепити в аеропорту Бангкока або в літаку від інших пасажирів під час багатогодинного перельоту», — написав заступник міністра.
Він додав, що якщо з’ясується, що дівчина була інфікована коронавірусом і від неї заразилися інші громадяни, то їй може бути пред’явлено звинувачення і за статтею 325 Кримінального кодексу — порушення санітарних правил, що спричинили за собою тяжкі наслідки.


Нагадаємо, адмінпротоколи про порушення карантину зможуть також складати уповноважені на це особи органів охорони здоров’я, санітарно-епідеміологічних станцій та виконавчих комітетів рад усіх рівнів.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-kijevi-divchini-vipisali-shtraf-na-17-tis-griven-za-porushennya-karantinu-670823.html”