Лідери і аутсайдери: як вплинув карантин на продажі нових авто в Україні

03.04.2020 18:09
shadow

За даними асоціації "Укравтопром", в березні нинішнього року, частина якого пройшла в умовах карантину, українці придбали і зареєстрували 6244 нових легкових автомобілів.

Об этом сообщает Руспрес

Це приблизно на 11% менше, ніж в лютому нинішнього року і на 15% менше, ніж в березні минулого року. Для порівняння, в січні українці придбали 7072, а в лютому 6963 нових авто.

Продажі нових авто в Україні в березні знизилися на 11%, в порівнянні з лютим

Продажі нових авто в Україні в березні знизилися на 11%, в порівнянні з лютим

newspress.co.uk

Лідером ринку продовжує залишатися компанія Renault – в березні 1222 автомобілів цієї марки отримали українських реєстраційні номери. Більш того, в порівнянні з минулим роком, приріст склав значні 20%.

Друге місце в рейтингу займає Toyota з результатом 661 авто. У японського бренду навпаки спостерігається зниження продажів у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року на 21%.

У трійці найсильніших – корейський бренд Kia, продукцію якого обрали 576 українських покупців. Це на 19% менше, ніж в 2019-му.

Четверте місце з результатом 353 авто у компанії Nissan (-38%). А на п’ятому місці за підсумками місяця – Hyundai, яка змогла продати 317 авто (-25%).

Найбільш затребуваним автомобілем в Україні в березні став кросовер Renault Duster – 619 авто. Він відібрав пальму першості у лідируючого два місяці поспіль Toyota RAV4.

Renault Duster відібрав першість з продажу в Україні у Toyota RAV4

Renault Duster відібрав першість з продажу в Україні у Toyota RAV4

renault.ua

Всього в першому кварталі 2020 року в Україні поставили на облік 20,3 тисяч нових легкових авто, що на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як писав раніше OBOZREVATEL, українці масово скуповують нові авто.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Автоновини України" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/lideri-i-autsajderi-yak-vplinuv-karantin-na-prodazhi-novih-avto-v-ukraini.htm”