МВФ продовжує вимагати від України виконання земельної реформи

02.04.2020 11:48
shadow
МВФ продовжує вимагати від України виконання земельної реформи

МВФ відзначає значний прогрес у переговорах щодо нової програми EFF для України і акцентує увагуна прийнятті законодавства щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє прес-служба МВФ.

За словами керівника МВФ Крісталіни Георгієвої, Україні необхідно прийняти так званий "антиколомойский" законопроект і законопроект про ринок землі. Реалізація цих кроків могла б сприяти виділенню фінансів для України в більшому розмірі, ніж оголошувалося раніше.

Також у МВФ заявили про можливість розширення кредитної програми для України.

Нагадаємо, що законопроект про ринок землі Верховна Рада почала розглядати ще в лютому, але через епідемію коронавірусу в Раді тимчасово скасували пленарні засідання. З 4018 поправок розглянули більше 3 тисяч.

Законопроект про банки для нової програми співпраці з МВФ Кабмін вніс у Раду на цьому тижні. Проектом закону пропонується остаточно заборонити повернення націоналізованих банків колишнім власникам.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/reformi/item/52331-mvf-prodovzhuie-vymahaty-vid-ukrainy-vykonannia-zemelnoi-reformy”