Кількість жертв коронавірусу в Україні зросла до трьох, в Італії загинуло більше, ніж у Китаї. Головне за день

19.03.2020 19:24
shadow
Рим, 19 березня. Саморобний плакат із написом "Усе буде добре!"

Коронавірус в Україні

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Міністерство охорони здоров’я України поінформувало про п’ять нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Цей діагноз було підтверджено в жінки, яка померла в Івано-Франківську 17 березня. Отже, кількість померлих від коронавірусу в Україні сягнула трьох.

Серед захворілих – дружина народного депутата Сергія Шахова. Сам політик також продовжує лікування.

У Луцьку та Чернівцях у межах карантинних заходів повністю зупинили міський транспорт.

Коронавірус у світі

Протягом минулу добу в Італії від коронавірусної інфекції померли 427 осіб. Загальна кількість жертв епідемії в цій країні становить 3405 осіб.

У Китаї, звідки почала поширюватися інфекція, починаючи із грудня померли 3245 осіб. Протягом останньої доби у КНР зафіксували 34 нові випадки зараження коронавірусом, усі хворі прибули з-за кордону.

Різке зростання кількості пацієнтів і померлих фіксують також в Іспанії, Ірані та Франції.

Перший глава держави з COVID-19

Тест на коронавірус, який здав князь Монако Альбер II, виявився позитивним.

Україна просить грошей на боротьбу з епідемією

На тлі світової пандемії коронавірусу Україна активізувала переговори з Європейським центробанком та Міжнародним валютним фондом про фінансову підтримку, повідомив голова Національного банку України Яків Смолій.

Повернення на батьківщину

Усі громадяни України, які перебували на карантині в єгипетських готелях, повертаються до Києва, повідомили у МЗС. Загалом із-за кордону вдалося вивезти понад 16 тис. українців.

Олімпійський вогонь

В Афінах без глядачів відбулася церемонія передання олімпійського вогню організаторам Олімпіади 2020 року, яку заплановано в Токіо.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-chislo-zhertv-koronavirusa-v-ukrajini-zrosla-do-troh-v-italiji-zaginuli-bilshe-nizh-u-kitaji-golovne-za-den-1491813.html”