Коронавірус завдав нового удару по Європі: моторошні дані

27.02.2020 11:15
shadow

Нові випадки інфікування смертельним коронавірусом COVID-19 зафіксували у Відні (Австрія) – це вже третій випадок в країні, а також перший випадок у Ізраїлі.

Об этом сообщает Руспрес

Усі заражені недавно повернулися з Італії, де останнім часом розбушувався смертельний вірус. Крім того, у Японії COVID-19 повернувся до жінки, яку раніше виписали з лікарні в зв’язку з повним одужанням.

За даними видання Kronen Zeitung, 72-річний чоловік поміщений в карантин однієї з лікарень столиці Австрії. Раніше, 25 лютого, перші два випадки зараження були зафіксовані в Тіролі у двох італійців.

Коронавірус завдав нового удару по Європі: моторошні дані

У свою чергу, в Міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю розповіли, що вірус був виявлений у громадянина, який повернувся з Італії 4 дні тому. У країні планують помістити під карантин всіх, хто так чи інакше контактував з хворим за два останні тижні після його повернення до Ізраїлю і протягом двох тижнів перебування в Італії.

אובחן מקרה ראשון של קורונה בישראל.
החולה חזר מאיטליה לפני 4 ימים, פיתח סימפטומים, ונמצא חיובי. כל המגעים אותרו והונחו לשהות בבידוד בית ל 14 יום.
בעקבות האבחנה, הוחלט כי בידוד הבית יוחל במיידי ויחול רטרואקטיבית על כל מי שחזר מאיטליה בשבועיים האחרונים, ועד שבועיים לאחר צאתו מאיטליה.

— Ministry of Health — משרד הבריאות (@IsraelMOH) February 27, 2020

Раніше, перші випадки зараження коронавірусом з Китаю підтвердили Данія та Естонія. У Данії вірусом заразився чоловік, який повернувся з лижної відпустки в Італії. Чоловіка ізолювали в його будинку. Що стосується Естонії, мова йде про постійного жителя країни, який не є її громадянином.

Відзначимо, що в Італії станом на 27 лютого підтвердили 75 нових випадків коронавірусу і 2 нових випадки смерті, усього в країні 528 інфікованих і 14 загиблих.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Італії 25-річна громадянка України заразилася коронавірусом COVID-19.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/koronavirus-zavdav-novogo-udaru-po-evropi-motoroshni-dani.htm”