Маленький поні в салоні авіалайнера розгнівав і розчулив пасажирів

08.12.2019 03:01
shadow

Одна і та ж подія впливає на людей по-різному, оскільки всі дивляться на неї з різних точок зору.

Пасажири літака однієї з американських авіакомпаній були вражені сусідством в салоні: разом з ними летів маленький поні. Дехто страшенно обурився Про це повідомляє The Express, передає УНН.

"Пасажири одного з рейсів зазнали потрясіння після того, як виявили несподіваного мандрівника, який викликав занепокоєння з приводу гігієни та безпеки", — пишуть у виданні.

В мережі з’явилися фото маленького поні в масці із зірочками, який стоїть в літаку поруч зі своїм господарем.

У підписі до знімка повідомляється, що це добре "навчене службове тварина, яке використовується для допомоги сліпим".

Однак багато мандрівників в мережі висловили обурення щодо даної ситуації.

"Ця ситуація зі службовими тваринами вже виходить з-під контролю. Що трапилося з собаками і кішками?", — написав один з користувачів.

У той час як інший користувач написав: "Бути мені проклятим, якщо я заплачу ті гроші, що зараз беруть за рейс, тільки щоб сидіти поруч з поні! Майте на увазі, я люблю коней, але досить з мене".

Один з користувачів також зазначив, що якщо комусь потрібно, щоб поруч з ним знаходився мініатюрний поні, можливо, їм підійде інший спосіб пересування.

Обурені користувачі цікавилися питаннями туалету тварини в салоні літака і іншими проблемами, пов’язаними з його присутністю на борту.

Серед коментаторів були і ті, хто були б "щасливі від такого сусідства".

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#PoniesOnPlanes ✈️???????????????? NOTE: THIS IS A LEGITIMATE, HIGHLY-TRAINED SERVICE ANIMAL USED FOR THE BLIND, ETC., it is NOT an Emotional Support Animal. They aren’t one in the same. Just an FYI. ???????? • • • #passengershaming #flyingfeet #instagramaviation #comeflywithme #airlinelife #airplaneetiquette #frequentflyer #crewlife #plane #aviation #cabincrew #avgeek #cabincrewlife #flightattendant #flightattendantlife #stewardess #flightattendantproblems #travel #flightattendants #instapassport #aviationgeek #FAlife #airtravel #travelgram #traveltips #pilotlife #frequentflier

Публикация от Passenger Shaming (@passengershaming)

Проте, поні летів в літаку цілком законно. З серпня 2019 року пасажири американських лайнерів мають право проводити в салон службових тварин, до яких відносяться і поні. Даний поні був поводирем сліпої людини і летів як службова тварина.

Нагадаємо, у 2017 році в Україні набув чинності закон, що передбачає посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами. Зокрема, за жорстоке поводження з тваринами, якщо воно було покалічено або вбито, нацьковування однієї тварини на іншу, публічний заклик до жорстокого поводження з тваринами передбачає арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років. Раніше за подібні дії загрожував штраф або арешт на строк до 6 місяців.

За ті ж дії в присутності малолітнього або неповнолітнього, або вчинені повторно, або вчинені групою осіб передбачено позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/malenkiy-poni-v-saloni-avialaynera-rozgnivav-i-rozchuliv-pasazhiriv-331937_.html”