Штучний інтелект довів, що у Шекспіра були співавтори

03.12.2019 02:43
shadow

Точно встановлено одну людину, що допомагала англійському драматургу. Але, можливо, була і третя, передає 1NEWS з посиланням на .Питання авторства п’єс Шекспіра досі залишається відкритим. Одні вчені вважають, що англійський автор створював свої твори самостійно, інші – що Шекспір є збірним образом кількох письменників. Треті припускають, що деякі твори Шекспіру допомагали писати інші автори.


Чеський вчений Петр Плехач встановив принаймні одну п’єсу, яку Шекспір ​​створив у співавторстві – “Генріха VIII”. Раніше вчені припускали, що цю роботу Шекспіру допоміг написати драматург Джон Флетчер. Чех за допомогою алгоритму довів, що так воно і було.


Штучний інтелект під керівництвом вченого проаналізував характерні драматургам слова і стиль написання твору, з’ясувавши, що Флетчер написав майже половину знаменитої п’єси. Але Плехач підозрює, що міг бути й третій співавтор – Філіп Массінгер, передає thenextweb.


Плехач сподівається, що його розробка також допоможе виявляти плагіат в літературі, аналізуючи характерний стиль письма авторів.Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/shtuchnyj-intelekt-doviv-shho-u-shekspira-buly-spivavtory.html”