Центрвиборчком пустив В’ятровича в Раду

14.11.2019 16:34
shadow

Центральна виборча комісія визнала та зареєструвала народним депутатом члена партії "Європейська Солідарність" Володимира В’ятровича.

Об этом сообщает http://refinancesandiego.org


Джерело: ЦВК


Дослівно: "Комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата, обраного на позачергових виборах, В’ятровича Володимира Михайловича, 1977 року народження, проживає в смт Ворзель міста Ірпінь Київської області, члена Політичної партії "Європейська Солідарність", включеного до виборчого списку Політичної партії "Європейська Солідарність" під № 25".


Деталі: ЦВК також скасувала реєстрацію Наталі Бойко у зв’язку з її заявою про відмову від балотування.


У виборчому списку "Європейської Солідарності" Бойко йшла під №24.
Передісторія:


  • Депутатка фракції "Європейська Солідарність" Ірина Луценко попросила про дострокове припинення повноважень нардепа за станом здоров’я.
  • Водночас вона зазначила, що залишається членом команди партії, адже "потрібні для країни справи можна робити без мандата народного депутата".
  • 12 листопада В’ятрович у Facebook написав: "Йду, щоб будувати український світ і зупиняти "русскій мір". І подякував Наталі Бойко за її рішення не йти в парламент.


Читайте також інтерв’ю УП з В’ятровичем: "Для деяких українців Майдан і війна – це реаліті-шоу, яке можна переключити на щось спокійніше"


"Наше завдання – щоб совок не відтворився в майбутніх поколіннях"


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/14/7231991/”