Австрійська газета популяризує подорожі залізницею до України

Австрійська газета популяризує подорожі залізницею до України
20.10.2019 14:24
shadow

Скріншот із сайту Salzburger Nachrichten. На фото зображено провідницю Лєну

Об этом сообщает http://wordpressaction.com

Австрійська газета Salzburger Nachrichten опублікувала статтю про подорож нічним поїздом з Відня до Львова.

ЦТС пише, що йдеться про безпересадковий вагон №147 Відень-Київ, який слідує через Будапешт. Зі столиці Австрії він вирушає о 16:42, а до Києва прибуває наступного дня о 17:21.

У матеріалі з підзаголовком «Ностальгійна поїздка до України: Львів об’єднує Захід і Схід і змушує серця хіпстерів битися швидше» зазначено, що вагон «Укрзалізниці» було побудовано ще в НДР.

У складі є вагон-ресторан, де можна скуштувати страви угорської кухні.

Читачам розповідають, як відбувається прикордонний контроль на угорській станції Захонь, а потім – в українському Чопі.

«Відбувається видовище, заради якого, принаймні любителям поїздів, сподобається виходити вночі: поїзд перекладають із європейської на українську широку колію. Вагони піднімають і змінюють ходову частину», – пише авторка Іріс Буртшер.

Далі репортаж присвячено тому, як можна провести час у Львові.

Нагадаємо, CNN склала список із 20 найкращих нічних поїздів, якими зручно подорожувати Європою, і серед них – Київ-Варшава.

У ХХ столітті нічні поїзди були стандартом залізничних перевезень у Європі, але останнім часом стають все більшою рідкістю. Скасовувати нічні потяги почали й в Україні. Одна з причин – бум лоукост-авіакомпаній. Та оскільки авіація шкодить довкіллю, деякі країни Європи почали повертати нічні потяги.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/20/avstrijska-gazeta-populyaryzuye-podorozhi-zaliznytseyu-do-ukrayiny/”