Реванш регионалов на Тернопольщине руками «опоозиционера» Тепра Репелы

17.10.2019 02:33
shadow

Петр Репела: политическая проститутка из тернопольского Козова

Хитрый политический заробитчанин Петр Репела

Продажный оппозиционер Петр Репела сливает район под регионалов

Реванш регионалов на Тернопольщине руками «опоозиционера» Тепра Репелы

Петр Репела: над ним смеется вся политическая Тернопольщина

Петр Репела родился 11 ноября 1970 года, гражданин Украины, за последние пять лет проживает на территории Украины, образование высшее, председатель Козивскую районного совета, член политической партии "Батькивщина", проживает в селе Викторовка Козивского района Тернопольской области, судимость отсутствует, включен в избирательный список под № 216.

Хто такий Петро Репела?

Репела Петро Йосипович народився 11 листопада 1970 року в селі Вікторівка Козівського району Тернопільської області. Батько Репела Йосип Петрович уродженець Республіки Польщі, працював у Козівській центральній районній лікарні водієм швидкої допомоги. Мати Репела Люба Миколаївна уродженка міста Підгайці, все життя пропрацювала медичною сестрою у Козівській центральній районній лікарні.

Одружений, дружина Репела Марія Дем’янівна медсестра анастезистка Козівської центральної районної лікарні. Має двох синів: Йосипа та Дем’яна.

Громадянин України. Безперервно проживає на території України протягом 43 років. 1986 році закінчив Теофіпільську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Козівського району. 1988 року закінчив Козівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2. У 1988 році вступив у Львівський державний університет ім. І.Франка на історичний факультет, який закінчив у 1993 році за спеціальністю історик, вчитель історії.

З 1993 року по 2010 рік працював вчителем історії та правознавства у Теофіпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. В 2010 року обраний головою Козівської районної ради, де працює по даний час. Обирався також депутатом Козівської районної ради у 2006 році та був депутатом Вікторівківської сільської ради.

З 2005 року член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», з 2008 року голова Козівської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», член бюро Тернопільської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Козівська районна рада нового скликання обрала "старого" голову

Козівська районна рада нового скликання обрала "старого" голову

Депутати Козівської районної ради (Тернопільська область) знову обрали на посаду її голови Петра Репелу, який представляє ВО “Батьківщина”.

За це проголосувало 20 із 34 депутатів ради.

Петро Репела народився 11 листопада 1970 року в селі Вікторівка, Козівського району. У 1993 р. закінчив, Львівький державний університет ім. І.Франка, історик, викладач історії.

До обрання у 2010 році головою Козівської районної ради працював учителем історії та правознавства Теофіпільська школи.

Голова Козівської районної організації ВО “Батьківщина”.

На Тернопільщині над депутатами чиниться відкрита політична розправа при підтримці прокурора?

Шановні громадяни, підтверджую заяву депутата Козівської районної ради Володимира Олексійовича Прокопова, проте що в Козівському районі діє підпільне мафіозне огрупування під керівництвом голови райдержадміністрації Пудлика Ю.Й. та в сприянні прокурора району Юсипіва Р.В. А також повідомляю Вас, що 11 липня 2011 року головний лікар Козівської центральної районної комунальної лікарні (далі КЦРКЛ) Дзьордзьо Юрій Павлович, зловживаючи своїм посадовим становищем без дозволу депутатів Козівської районної ради, з метою недопущення до роботи призначеного головою ОДА Хоптяном В.А. лікаря вищої категорії Петрицина Т.Й., який на п’ятій сесії районної ради заявив, що покінчить з проявами поборів та хабарництва, перед початком засідання cесії районної ради шостого скликання під погрозою звільнення з роботи – завів до залу засідання майже весь колектив 65 медичних працівників, лікарів, середній персонал хірургічного, реанімаційного відділення та інших, і тим самим порушуючи закон, не зважаючи, на прохання голови районної ради Репели П.Й. заступника голови районної ради Лазарчука О.В. та депутатів районної ради залишити п’ят- десять представників, які б змогли висловити свої погляди – відмовився це зробити.

Головний лікар ЦКРКЛ Ю.П. Дзьордзьо зловживаючи своїм посадовим становищем організував та привів майже весь персонал КЦРКЛ на засідання сесії районної ради, розуміючи, що такими діями можна зірвати проведення районної сесії шостого скликання з метою недопущення створення комісії по перевірці надання медичних послуг в КЦРКЛ, та відсторонення від посади новопризначеного начальника відділу охорони здоров’я Козівської РДА Петрицина Т.Й. який привселюдно заявив, що побори та хабарництво в лікарні носять системний характер.

Враховуючи ту ситуацію, що медичними працівниками під керівництвом головного лікаря були покинуті свої робочі місця (пости), де знаходилися хворі та тяжко хворі пацієнти, які були залишені на призволяще без надання належної медичної допомоги на період, з 9.30 до 15.00 години, за час перебування лікарів в сесійному залі, головним лікарем КЦРКЛ Дзьордьо Ю.П. вчинено злочинні дії за якими спокійно спостерігав та підтримував голова Козівської райдержадміністрації Ю.Й. Пудлик. Звертаюся до голови ОДА Хоптяна В. А. з просьбою прийняти відповідні дії адміністративної відповідальності до цих горе керівників. Бо в зв’язку з неналежним систематичним не реагуванням на ці та інші грубі порушення законів прокурором району Юсипів Р.В., ситуація в районі з кожним днем стає складнішою та некерованою.

Не дивлячись на неодноразову спробу зірвати проведення сесії районної ради працівниками лікарні, депутати своєю більшістю прийняли рішення створити тимчасово діючу комісію по перевірці діяльності КЦРКЛ, до роботи в якій будуть запрошені фахівці Служби Безпеки Украйни та МВС України в Тернопільській області по боротьбі з економічною злочинністю. Комісія створена для встановлення та підтвердження озвучених депутатами зловживань головним лікарем та окремими лікарями по наданню медичних послуг населенню району, а також підтвердження чи спростування озвучених депутатами випадків постійних поборів за прийомом на роботу в Козівську центральну району комунальну лікарню, в якій зі слів депутатів корупційні дії є на кожному кроці, бо існують побори, здирництво та хабарництво з метою особистого збагачення головного лікаря Дзьордзьо Ю.П. та деяких окремих лікарів, про що всі знають, але не можуть протистояти через мовчання та підтримку голови Козівської райдержадміністрації та прокурора району.

Голова Козівської РДА Пудлик Ю.Й., який зловживаючи своїм службовим становищем вже не один рік, будучи на своїй посаді, прикриває корупційні дії, а також нечистих на руку посадовців так як бере з них хабарі, має матеріальне збагачення, а чесним порядним фаховим працівникам створюються перешкоди,одних за озвучену правдиву інформацію звільняє з роботи за видуманий прогул, інших за оприлюдненні наміри боротися з корупцією в медичній галузі не допускає до роботи, навіть коли вони вже погоджені відповідними службами та затверджені на посаді.

Що підтверджується слідуючими наведеними прикладами: голова РДА Пудлик Ю.Й. не допускає погодженого та затвердженого всіма необхідними службами Тернопільської ОДА, головним управлінням охорони здоров’я ОДА, начальником Буртняк М.М., та головою ОДА Хоптяном В.А. на посаду начальника відділу охорони здоров’я Козівської РДА Петрицина Т.Й. лікаря вищої кваліфікаційної категорії, депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради по питаннях охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, член Національної спілки журналістів України.

Замість продуктивної праці, голова РДА Пудлик Ю.Й. разом з головним лікарем Дзьордзьо Ю.П. та бездіяльністю прокурора Козівського району Юсипів Р.В. створюють в районі безлад та хаос, що не згуртовує людей, а роз’єднує, бо на посади не беруться в Козівському районні – якщо не дають хабарі та ще й не малі.

За відкриті виступи та озвучені депутатами районної ради, неодноразово на засіданнях сесій районної ради заяви про корупційні дії та зловживання голови РДА Пудлика Ю.Й., вимагання хабарів, здирництво побори – головним лікарем Дзьордзьо Ю.П. і деякими іншими окремими лікарями, над депутатами чиниться відкрита політична розправа при підтримці новопризначеного прокурора Козівського району Юсипів Р.В. У своїх зверненнях та скаргах на зловживання головного лікаря Дзьордзьо Ю.П. люди просять порятунку та захисту, бо здоров’я людини є найцінніший скарб і за його збереження вони навіть розуміючи, що стають співучасниками злочину, у безвиході погоджуються платити хабарі.

В заявах та виступах депутатів районної ради неодноразово наголошувалося, що в громадськості нашого району виникає сумнів,проте що головний лікар Козівської центральної районної комунальної лікарні Дзьордзьо Ю.П. не знає, що навіть за так звані «добровільні пожертвування» в пацієнтів, мешканців району вимагають конкретні суми грошей, наприклад за аналізи крові 5-10 грн., за УЗД – 101 грн., за ЕКП – кардіограми серця – 10 грн., за виписування історії хвороби, при поступленні у відділення районної лікарні – 20 – 30грн.і це носить постійний характер, а навіть якщо пацієнт, чи хвора людина має меншу суму, то не приймають, а тільки такі суми які вказані з подачі головного лікаря та адміністрації лікарні, які ж то добровільні пожертви якщо вказана конкретна сума грошей? Під прикриттям – головного лікаря Дзьордзьо Ю.П., в цих корупційних схемах задіяні декілька осіб а решта медичних працівників Козівської ЦРКЛ чесні та порядні люди. Своїм повідомленням я не принижую честь та гідність і ділову репутацію в цілому всіх медичних працівників, а окремо взятих лікарів перевертнів які повинні відповісти за свої злочинні дії згідно чинного законодавства України.

В Козівській ЦРКЛ 50% – лікарів пенсіонерів, такий стан справ і серед середніх медичних працівників, медичних сестер та фельдшерів, які є постійно залежними від головного лікаря бо бояться скорочення від нього, а тому більшість служить йому таким способом, що збирають підписи на неугоджених головному лікареві, а також на захист його – як хабарника та здирника. Доказом цього є озвучені мною лікарем з 30 річним стажем роботи фактів поборів та хабарництва, а також населенням району та пацієнтами, але не бажання голови Козівської райдержадміністрації Ю.Й. Пудлика та прокурора Юсипіва Р.В. працювати на користь людей, а не купки, добре організованої мафіозної структури в Козівському районі робить наш район неперспективним, в тому числі створює пародію в системі охорони здоров’ я, а тому ми повинні викривати і притягувати до відповідальності таких осіб, але без належної допомоги правоохоронних органів, СБУ України ми не можемо позитивно вирішувати ці проблеми які оприлюднені на сесії районної ради і спрямовані на захист громадян, мешканців, які проживають в районі, бо такі корупційні дії в районній лікарні носять системний характер, який веде до над високого особистого збагачення окремих осіб створення добре організованих корупційних схем та до знищення охорони здоров’я і унеможливлює впровадження медичної реформи та веде до повного занепаду економіки району. Бо вище вказаними і іншими посадовими та службовими особами через корупційні схеми, прикриття та кругову поруку процвітають побори та хабарництво, а також у величезних сумах ними розкрадаються бюджетні кошти.

А тому, а тому враховуючи неодноразові звернення громадян та жителів Козівського району до депутатів районної ради, зі скаргами на побори та хабарництво КЦРКЛ депутатами направлено депутатський запит до головного лікаря з проханням надати інформацію з питань господарсько-фінансової діяльності, фінансування та використання коштів Державного бюджету. За 2010 та поточний 2011 роки, але надана ним відповідь від 09.06.2011 р. була дана поверхневою та неправдивою. Згідно поданої інформації про перелік платних медичних послуг, які надавалися Козівської ЦРКЛ – 2010 -2011 рр. не вказано куди витрачені зібрані кошти, на які цілі? А це становить 300 тисяч гривень за рік. Сума не маленька, а тому головний лікар КЦРКЛ Дзьордзьо Ю.П. має можливість по сім разів на рік відпочивати в Німеччині та Ізраїлі. Керуючись ст.. 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Козівська районна рада вирішила: обрати та затвердити тимчасову контрольну комісію з питань перевірки надання медичних послуг, організації матеріально-технічного та фінансового забезпечення діяльності Козівської ЦРКЛ, склад якої був затверджений на засіданні Козівської районної ради шостого скликання Тернопільської області, а тому виходячи з вище наведених фактів зрозуміло, чому такий супротив організований головним лікарем Дзьордзьо Ю.П. та окремими особами. Все це створює нездорову ситуацію, яка поглиблює зневіру в людей в цілому до влади вищого рівня по проведенні реформ та поглиблює загальну кризу в районі.

Враховуючи наведені ці та багато інших неописаних фактів зловживань на які в мене є підтверджуючі докази по здійсненню корупційних дій головним лікарем, який прикривається заступництвом голови Козівської РДА Пудликом Ю.Й. та прокурором району Юсипівом Р.В. Бо разом в команді вони чинять корупційні дії по привласненні великих коштів з держбюджету району та у здирництві з громадян, шляхом поборів, хабарів, вимагання грошей для власного збагачення, що наносить великі матеріальні збитки державі та громадянам і унеможливлює проведення реформ в Україні, які перед президентськими виборами обіцяв кандидат в Президенти В. Янукович, я лікар вищої категорії, депутат Козівської районної ради прошу підтримки і допомоги з метою притягнення відповідальності цих шахраїв .

Незважаючи на те, що ми депутати районної ради неодноразово зверталися до голови Козівської РДА та правоохоронних органів району, узвучували всі ці та інші корупційні дії на виступах при проведені сесій районної ради, неодноразово зверталися до прокуратури району в особі прокурора Юсипіва О.В. для прокурорського реагування по ти та інших зловживаннях, але результатів ми не бачимо, змін в районі не відбувається, а криза все більше і більше поглиблюється і надалі зростає стривоженість громадян бо ніяких покращень немає, а район в цілому під керівництвом таких горе – керівників йде до повного занепаду та знищення, тому що головою РДА Пудликом Ю.Й., головним лікарем Дзьордзьо Ю.П. прокурором району Юсипів Р.В. не робиться жодних радикальних кроків для виходу з такої надскладної ситуації, бо в них немає бажання проводити боротьбу з корупцією, поборами та хабарництвом так як являються головним корупціонерами. Прокурор Юсипів Р.В. з дня свого призначення відкрито ігнорує запрошення на сесії районної ради Про це депутати районної ради неодноразово відмічали, озвучували на сесіях районної ради вносили свої пропозиції щодо виходу з такої складної ситуації, але місцеве мафіозне угрупування нас не хоче почути.

А тому у відповідності до Закону України «Про боротьбу з корупцією» ухваленою Верховною Радою України та підписаною Президентом України Януковичем В.Ф., який підкреслив, що будь-який корупціонер, який потрапив в поле зору правоохоронців буде покараний. Я звертаюся через програму «Погляд» до СБУ України та міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області за підтримкою і допомогою.

Глава нашої держави зсилаючись на статтю 5- Конституції України неодноразово заявляв, що джерелом влади в Україні є народ і я як частинка цього народу сьогодні озвучив зловживання Козівської районної влади, бо зупинятися на півдорозі чи чекати коли позитивні зміни відбудуться самі собою, не хочу а тому своїми діями рішуче підштовхую чиновницький корпус до роботи на користь всієї держави, громадян України і викриваючи їхні зловживання надіюсь на співпрацю та підтримку влади вищого рівня.

Сьогодні мною надана інформація не по всіх зловживаннях головного лікаря Козівської ЦРКЛ Дзьордзьо Ю.П., голови Козівської РДА Пудлика Ю.Й. та прокурора району Юсипів Р.В., але я переконаний що при співпраці комісії районної ради з правоохоронними органами та СБУ України В Тернопільській області все таємне невдовзі стане відомим.

Враховучи те, що в Козівському районі вище вказані корупційні дії продовжуються не один рік і дискредитують проведення задекларованих Президентом України реформ по покращенню життя наших громадян, просимо Вас допомогти нам депутатам Козівської районної ради та жителям Козівського району по наведенні відповідного порядку, припиненні корупційних дій так як місцева районна влада в особі голови РДА Пудлика Ю.Й. та головного лікаря Дзьордзьо Ю.П. і прокурора району Юсипів Р.В. все більше поглиблює ці та інші зловживання.

Декілька тижнів тому в честь 20 річниці Незалежності України по вказівці голови Козівської РДА Пудлика Ю.Й. на стіні Козівського районного будинку культури був встановлений величезний стенд – бігборд «20 добрих справ до 20 річниці Незалежності України», але згодом зрозумівши не реальність виконання написаних забов’язань та щоб зняти з себе відповідальність перед людьми, голова райдержадміністрації Пудлик Ю.Й. розпорядився зняти стенд і це більше як місяць до дня Незалежності України. На мою думку і думку більшості жителів Козівського району найкращим подарунком для всіх нас до 20 річниці Незалежності України є основне назавжди позбутися районних горе – керівників. Але побачимо чи прислухається до цього голова Тернопільської державної адміністрації Валентин Антонович Хоптян??? Бо багаторазових фактів зловживань наших районних керманичів йому надіслано депутатами та жителями району достатньо. Були б бажання та воля служити Україні та своєму збідованому українському народу.

Депутат районної ради, голова постійної комісії Козівської районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, лікар вищої категорії, член Національної спілки журналістів України Т.Й. Петрицин

Іван Олійник

Добре Тарасе Йосиповичу, що і ти тепер підключився. Про Пудлика ти наслухався давно. Ти не забув як Репела скакав по сцені, як когут по плоті та щедро роздавав обіцянки, ти був з ним разом на сцені. Ти запитав би з нього, “обіцяльника” коли почнемо виконувати обіцянки ? Це є фактичне “кришування”. Не цільове використання коштів! ! ! Там фактично гроші вже “десь” були та прокуратура їх повернула. Райдерж адміністрація з переляку “видала” ! ! ! Ці не цільово використані кошти повинні повернутись до бютжету за рахунок винних осіб. Чому постійно Репела тормозить розгляд даного питання ? Корупційні дії Пудлик-Погайдак це створення робочих місць під сестру та під доцю ? Депутати попереднього скликання памятають як проводився конкурс, щоб протягнути доцю Погайдака. Це теж ваш колега як, ще раз хотів порулити. Чому вам депутатам та не повернутись до перегляду тих фактично корумпованих дій з боку тих діячів? Також за одне і пригадайте як створювалось робоче місце для флюгера Солтиса який так швидко перебіг до “Свободи”. Наскільки була необхідність в створенні посади під додаткового лизаку який ні одного разу не допоміг “страусу” витягнути голову та показати “лице”, а лишень набравши повен писок блювоти і прикриваючись обгадженим лопухом, виливав на мене цю гидоту в інтернеті, щоб не відповідати на конкретно поставлені запитання. Чому ти як голова фракції не піднімав питання на фракції про виконання передвиборчих обіцянок вашим “вождиком”. Нестворюйте собі кумира , тому, що може вийти “вася”. Тарасе та Володя я з вами згідний на всі сто відсотків, крім висказаних мною зауважень, та побажати успіху. Також коли тебе вже і допустять до роботи то не забудь, що зробив з Миколою – . . . ! Ти ж знаєш хто ! Підлість та підкуп – це стиль його життя. Це падлюка рідкісна.