"Незалежна, смілива, талановита": Кличко привітав Україну зі святом

24.08.2019 12:14
shadow

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Незалежності. Вітальне відео він оприлюднив у соціальній мережі Facebook.

“День народження України — незалежної, сміливої, талановитої. Країни, яка сьогодні будує своє майбутнє – у містечках, селищах і містах. Із тисяч справ, зусиль багатьох людей складається картина змін”, — зазначив Кличко.

Віталій Кличко

Віталій Кличко

kiev.klichko.org

У відео, на прикладі окремих об’єктів, він показав, які зміни відбулись та тривають у столиці. Зокрема, у ролику показані будівництво метро на Виноградар, нові садочки і школи, оновлені лікарні та пологові будинки, капітальний ремонт доріг, облаштування нового освітлення. А також популярні серед киян та туристів локації — новий пішохідно-велосипедний міст між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів та київський "Монмартр" — Алея художників.

“Українці показали, що вміють відстоювати свою гідність, свою свободу! І продовжують це робити. Вміють працювати і люблять свою країну. Саме тому Україна переможе. Стане сильною і успішною! Вірте в себе! Вірте в Україну! З Днем Незалежності!”, — звернувся до українців мер Києва.

Нагадаймо, сьогодні, 24 серпня, Україна святкує День незалежності. З нагоди 28 дня народження держави у Києві проходять урочистості. Зранку на Майдані Незалежності відбулася офіційна Хода гідності. Паралельно з нею центром міста тисячі людей пройшли Маршем захисників, який організували учасники АТО, волонтери та громадські активісти.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий канал

Читайте всі новини по темі "День Незалежності" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/nezalezhna-smiliva-talanovita-klichko-privitav-ukrainu-zi-svyatom.htm”