Міністерство з окупованих територій: Затримання Гримчака не стосується його роботи в міністерстві

14.08.2019 21:55
shadow
Гримчака затримали за вимагання хабаря в розмірі $1,1 млн

Затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) Юрія Гримчака не стосується його роботи у відомстві. Про це 14 серпня заявила пресслужба МінТОТ у "Твітері".

"За інформацією, яка є в розпорядженні МінТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується його роботи в МінТОТ і не пов’язане з виконанням ним посадових обов’язків як заступника міністра. Більше того, повідомлення у ЗМІ щодо затримання помічника заступника міністра також не є коректним, оскільки у штатному розписі міністерства немає посади "помічник заступника міністра". Згадана у ЗМІ особа не є працівником МінТОТ", – заявили у відомстві.


За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ,
затримання Юрія Гримчака не стосується діяльності Міністерства і не пов’язаність язане з виконанням ним посадових обов’язків як заступника міністра.

— МТОТ (@mtot_gov_ua) August 14, 2019

Увечері 14 серпня стало відомо, що в будинку заступника МінТОТ Юрія Гримчака відбувається обшук.

Пізніше в НАБУ і СБУ заявили, що правоохоронці затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) і його помічника за вимагання хабаря в розмірі $1,1 млн.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-ministerstvo-z-okupovanih-teritorij-zatrimannja-grimchaka-ne-stosujetsja-jogo-roboti-v-ministerstvi-1194154.html”