Портнова поновили на посаді професора київського вузу

Портнова поновили на посаді професора київського вузу
20.06.2019 10:08
shadow

У мережі піднялася хвиля обурення і протестів через відновлення екс-заступника глави АП Віктора Януковича Андрія Портнова на посаді професора кафедри конституційного права юридичного факультету КНУ.

Сам Портнов уточнив у своєму Telegram-каналі, що його знову взяли на кафедру конституційного права Національного університету імені Шевченка.

"ЗМІ пишуть, що Портнов відновився професором юридичного факультету Національного університету ім. Шевченка і студенти пропонують протестувати", — зазначив він."Інформую, мене не відновлювали, а заново прийняли на кафедру конституційного права", — заявив Портнов.

"І я підтримую будь-який протест, крім голодування. Громадяни повинні вільно висловлювати свої думки і проводити дозвілля в будь-якому зручному для них форматі", — додав він.

Користувачі мережі відзначили, що одіозного "професора" не бентежать повідомлення про протести.

"А сам Портнов плювати хотів на будь-які протести. Його подібне не хвилює", — написав у "Фейсбуці" політолог і блогер Олексій Голобуцький.

Як повідомляв "Апостроф", 19 травня після п’ятирічної відсутності повернувся в Україну юрист Андрій Портнов, який займав посаду радника екс-президента Віктора Януковича в 2011-2014 роках.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-06-20/professor-antimaydanovets-razgorelsya-skandal-vokrug-odioznogo-eks-soratnika-yanukovicha/166163”