Плазма випалить метал: Кримському мосту передбачили руйнування

15.05.2019 22:21
shadow

Кримський міст, який побудували окупанти, щоб з’єднати анексований Крим із Росією, можуть зруйнувати регулярні влучення блискавок.

Про це заявив директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко, передає "Сегодня". Справа в тому, що під впливом блискавок міст втрачає свої несучі якості.

Новини
"Міст не допоможе": Криму передбачили провал із курортним сезоном

"Якщо блискавка влучає у міст, то вона несе руйнування. Тому що на конструкцію впливає висока температура. По суті, це плазма, яка випалює матеріал. Якщо вона не випалить його остаточно, то якість металу або бетону в будь-якому випадку падає, і конструкції втрачають свої несучі якості", – зазначив Сергієнко.

Він уточнив, що блискавка може пошкодити навіть міст, який побудований за всіма правилами.

"Якщо він навіть якісно і добре зроблений, це не допоможе. Єдиним засобом є спеціальні засоби захисту проти блискавки. Але це дуже недешеве задоволення", – уточнив фахівець.

Блискавки зруйнують Кримський міст

Блискавки зруйнують Кримський міст

Kerchinfo

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • 15 травня 2018 року окупанти провели офіційну церемонію відкриття автомобільної частини Кримського мосту. 16 травня по ній запустили рух.


  • У "Кримській залізниці" заявили, що перший пасажирський потяг проїде по Кримському мосту 8 грудня 2019 року.


  • Продаж квитків на ці поїзди відкриється у вересні і буде проводитися в 22 пунктах: на всіх основних вокзалах і станціях районного значення, а також у містах Ялта й Судак.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/plazma-vipalit-metal-krimskomu-mostu-peredrekli-rujnuvannya.htm”