Клімкін обіцяє, що в перехідний період за зовнішню політику можна не хвилюватися

22.04.2019 10:09
shadow

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін привітав українців із демократичним вибором, а Володимира Зеленського — з перемогою на виборах президента. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.


"Вітаю українців із демократичним вибором, а Володимира Зеленського — з перемогою. Зроблю усе від мене залежне, аби у перехідний період за зовнішню політику можна було не хвилюватися", – зазначив міністр.


Як відомо, канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента.


Крім того, голова Європейської ради Дональд Туск та президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер написали спільного листа Зеленському.


Нагадаймо, згідно з остаточними результатами Національного екзит-полу після завершення повторного голосування на виборах президента України, перемогу здобув Володимир Зеленський.


ЦВК станом на 12:38 опрацювала 98,09% електронних протоколів. Відповідно до даних ЦВК, за Володимира Зеленського віддали голоси 73,15%, а за Петра Порошенка — 24,52%.


Джерело статті: “https://rupor.info/news/148412/klimkin-obitsyae-shcho-v-perehidniy-period-za-zovnishnyu-politiku-mozhna-ne-hvilyuvatisya/”