Мустафа Найєм: Команда Зеленського, яку не показали

19.04.2019 14:59
shadow

Давайте серйозно. До виборів залишилося дві доби. І ми досі не розуміємо, як і з ким потенційний майбутній глава держави збирається реалізовувати свої конституційні повноваження.

Гарна новина полягає в тому, що багатьох, кого вчора представив Володимир Зеленський, ми не знаємо. Це насправді круто. Я без іронії. Вірогідний майбутній президент не боїться експериментувати і відкритий до нового. Це саме той шанс для покоління, який проігнорував Петро Порошенко, оточивши себе лояльними і часто злодійкуватими людьми, які в кінцевому підсумку його підвели, а тепер ще й зрадять.

Погана новина в тому, що Володимир Зеленський знову показав форму замість суті. Давайте серйозно. До виборів залишилося дві доби. І ми досі не розуміємо, як і з ким майбутній глава держави збирається реалізовувати свої конституційні повноваження.

Більшості українців абсолютно все одно, хто увійде в патронатну службу майбутнього президента і кого він призначить начальником шлагбаума своєї адміністрації. Мене цікавить два дуже конкретні питання:

1. Хто в команді Зеленського буде відновлювати справедливість, садити колишніх і не допустить розкрадання нових?

2. Як і з ким він буде захищати наші кордони і безпека?

Іншими словами, хто буде у Володимира Зеленського генеральним прокурором, головою Служби безпеки, міністром оборони і міністром закордонних справ.

Буде генеральний прокурор Володимира Зеленського продавати кримінальні провадження, нести нісенітницю з трибуни Верховної ради, відправляти своїх заступників до колишнім міністрам Януковича/Порошенка і прикидатися шлангом, коли йому вказують на очевидне злодійство і махінації.

Буде голова Служби безпеки Володимира Зеленського носити президенту роздруківки незаконних прослуховувань, робити вигляд, що Віктор Медведчук – це казковий персонаж, а не кум Володимира Путіна, встановлювати стеження за журналістами і активістами, закривати очі на те, що департамент «До» – це зло та інше.Джерело статті: “http://povin.com.ua/189613-19-04.html”