В купальнику і без роботи: в Україні почали звільняти за фото із відпочинку Избранное

24.05.2018 15:21
shadow
Безпрецедентний випадок трапився на Рівненщині
На Рівненщині в селі Бугаївка через фотографії у соцмережі звільнили виховательку дитсадка Віту Черешневську.

За словами виховательки, її конфлікт з завідуючою дитячого садка Ларисою Музикою триває вже кілька років. Вона зазначає, що працівники дитсадка кілька років тому написали скаргу на неї в управління освіти, після чого завідуюча почала звільняти незадоволених, у тому числі і Черешневську, пише Политека.

Спочатку Музика поскаржилася в поліцію, що у виховательки куплений диплом, однак довести це не вдалося. Після невдалої спроби директор знайшла нову причину — аморальна поведінка, зокрема фото в соцмережах. Як повідомляє сама Черешневська, завідувачка дитсадка принесла в суд три її фотографії.

На першому знімку вихователька позує в купальнику разом з чоловіком на борту корабля, а на другому - цілує його в басейні. Черешневську звинуватили в тому, що на фотографіях взагалі не її чоловік. Останнє фото з Нового року, де жінка тримає в руках келих вина.

Як зазначається, Черешневська змогла довести в суді, що її звільнили безпідставно. Завідувачка дитсадка Лариса Музика спілкуватися на цю тему з пресою відмовилася.

Григорій Таргонський, керівник обласного управління освіти, каже, що на Рівненщині вперше звільняють за фото в соцмережах. Крім того, він підкреслив, що дії виховательки повинен оцінювати суд, а не управління освіти.

Вихователька після суду поновилася на роботі, однак завідуюча звільнила її повторно, і знову за аморальну поведінку. Тому звільнена збирається судитися вдруге.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у Дніпрі взяли в облогу дитячий садок, заблокованими в будівлі виявилися близько 60 вихованців віком від 3 до 6 років.

Як виявилося згодом, саме на дітях місцеві правоохоронці відпрацьовували терористичну загрозу" – нібито таким способом тренування вийшли максимально наближеними до реальних умов. Але настільки ж реальними були і істерики батьків, яких така ідея дуже налякала. Більшість з них зараз готують спільний позов до суду.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/v-kupalnyku-i-bez-roboty-v-ukrayini-pochaly-zvilnyaty-za-foto-iz-vidpochunku”