Павло Ткачук: фанат Путіна у Немирівській лікарні? Избранное

13.04.2019 09:51
shadow

Лікар має зцілювати тіло, священник – душу, а політик – забезпечити умови для праці обох. Але є люди із манією величі, які вирішили, що вони в собі це все можуть поєднати. Найгірше, що саме такі люди легко підпадають під маніпуляції сильних пропагандистів і свідомо чи несвідомо стають ляльками у їхніх руках. Саме це трапилось із Павлом Ткачуком, головлікарем Немирівської ЦРЛ, який сьогодні ретранслює політику Путіна у районі і намагається всіх підлеглих схилити до «руського міра».

Віруючий і богобоязкий Павло ткачук мав законну дружину Ольгу Мороз (Ткачук) і мав з нею двоє дітей. Проте чинив прелюб та жив у гріхах із ще однією «віруючою» - Тетяною Вишневською. 8 квітня 2019 року суд розірвав шлюб Мороз і Ткачука.

До цього Павло Ткачук не жив із законною дружиною, а коханці подарував медичний центр, який відкрив у очолюваній ним же лікарні – ТОВ «Медичний центр святителя Луки». Фактично – там всім керує сам Павло Ткачук, формально – його коханка, з якою Ткачуку вигідно бути окремо, інакше тоді корупція, яку він розвів була б очевидною. Нагадаємо, відчуження комунального майна керівнику чи його родичам – кримінальна справа.

Сам медичний центр, як ми сказали, знаходиться у приміщенні лікарні – по вулиці Євдокименка, 21. Поруч, по вулиці Євдокименка, 22 – зареєстровано релігійну громаду «Святого Луки Кримського» міста Немирів Тульчинської єпархії української православної церкви московського патріархату. І засновник цієї громади - Конотоп Олександр Петрович, колишній головлікар Немирівської ЦРЛ.

Не забагато Луки навколо себе зібрав Павло Ткачук? Прокремлівські рухи організували цілий Благодійний Фонд Святителя Луки, який розкинув свої тенета в Україні і Білорусії і пропагує відверту кремлефілію. Ось що люблять цитувати в Росії послідовники Луки, цитати самого святителя: ««Сталин сохранил Россию. Он показал, что значит Россия для всего остального мира. И потому я как православный христианин и русский патриот низко кланяюсь товарищу Сталину». Або: «Чистые идеи коммунизма и социализма, близкие к Евангельскому учению, мне были всегда родственными и дорогими». Або: «Из всех систем государственного устройства Советский строй я считаю, без всякого сомнения, совершеннейшим и справедливым». Під час репресій, коли справжніх священників знищували у концтаборах Лука Кримський, обожнюваний Павлом Ткачуком, писав: «Прежде всего, мы, русское духовенство, живем в полном мире с нашим Правительством, и у нас невозможно благословение священников на участие в контрреволюционных или террористических бандах, как это было в Загребе. У нас нет никаких поводов к вражде против Правительства, ибо оно предоставило полную свободу Церкви и не вмешивается в её внутренние дела».

Окремо додаємо, що Павло Ткачук дуже любить цілувати руки Тульчинському Митрополиту Тульчинському і Брацлавському Іонафану (Анатолію Івановичу Єлецьких), фанату «руського мира» і вірному послідовнику патріарха Кіріла та політики Володимира Путіна. На церковних сайтах про Іонафана пишуть: «Удостоен адресных приветствий двух Предстоятелей Русской Православной Церкви - Святейшего Патриарха Алексия Второго и Святейшего Патриарха Кирилла, с высокой оценкой его церковных трудов». За вірність служіння Кремлю Іонафан на почату року був нагороджений Кірілом «за благоуспешные труды по равитию епархии и утверждению канонического Православия", в связи с 70-летием со дня рождения и 30-летием архиерейской хиротонии удостоен ордена Преп. Серафима Саровского (I степени) и орденского знака на ленте с вручением почётного патриаршего адреса».

Гарні покровителі у Павла Ткачука. Але і це не все. Пам’ятаєте, за часів Януковича російські православні створили цілий рух проти присвоєння ідентифікаційного коду? Цей рух добре фінансувався із Москви. І сьогоднішній пропагандист кремлівської політики Анатолій Шарій і тоді лив на млин воду. Так ось, серед «авторитетів», які закликали відмовлятись від українського ідентифікаційного коду ще у далекому 2011 році у статті Шарія знаходимо Павла Ткачука: «1 листопада 2010 народний депутат України, заступник голови депутатської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко звернувся до групи наукових експертів з проханням дати оцінку деяких положень проекту Податкового кодексу України.

Експертизу провели: - доктор технічних наук, професор Вінницького національного аграрного університету, доктор філософії в галузі права, Лісогор Василь Микитович; - доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, професор Ткачук Ольга Михайлівна;…

- Завідувач травматологічним відділенням Немирівської ЦРЛ Ткачук Павло В’ячеславович».

А зараз не смійтесь. На думку Павла Ткачука, загальний висновок за результатами експертизи: ІНПН - унікальний, універсальний, довічне (посмертне) ім’я людини в новій тотальної глобальній системі обліку, контролю та управління фізичними об’єктами (людьми). Воно надається йому системою і являє собою число, яке може бути нанесено на лоб або праву руку людини, має штрихову форму написи, при зчитуванні якій використовується ключова послідовність "шістсот шістдесят шість ...".

А автор подання, Вадим Колісниченко, нагадаємо – це та сама людина, депутат-регіонал, який стояв на захисті російської мови і виступав проти української мови. Це саме та людина, яка розколола Україну і призвела до війни.

З ким ви, Павло ткачук, за кого ви? За України чи за Путіна?