Тодоренко поставить Лазарєва в незручне становище: де мама дитини, де дружина

18.03.2019 15:15
shadow

Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася новим і дуже незвичайним сезоном власного шоу "П’ятниця з Регіною", яке будуть знімати у Тодоренко і Топалова вдома, адже зовсім нещодавно парочка стала молодими батьками. Так, артистка вирішила запросити на інтерв’ю друга сім’ї та екс-соліста групи "Smash!" Сергія Лазарєва.

View this post on Instagram

#Лазарев Пока я в восторге от того, что #ПЯТНИЦАсРЕГИНОЙ в трендах #youtube на первом месте ????, хочу попросить вас поучаствовать в следующем интервью! В комментах пишите, какой бы вопрос вы задали Сергею Лазареву? Благодарю ???????? Гостиница ???? — @jumeirahzs #jumeirahzs #пятницасрегиной #регинатодоренко #регинапутешественница

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"#Лазарев
Поки я в захваті від того, що #ПЯТНИЦАсРЕГИНОЙ в трендах #youtube на першому місці ????, хочу попросити вас взяти участь у наступному інтерв’ю!
В коментах пишіть, які б питання ви задали Сергію Лазарєву?", — поцікавилася Тодоренко. Фолловери не пройшли повз: "Мені так подобається як твоє шоу трансформується і росте разом з тобою! Це круто, ти молодець! ????", "Ти красуня, побільше таких людей як ти і світ стане щасливішим і позитивнішим!", "Немов сонячний промінчик ????", "Красуня", "Відмінний проект" П’ятниця з Регіною" гідно і цікаво!????????".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці — набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

Також знаменитість надівши помаранчеве сарі, заспівала для Sandora якоюсь дуже таємничою мовою.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.


Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/219748-todorenko-postavit-lazaryeva-v-nezruchne-stanovishche-de-mama-ditini-de-druzhina”