У цьому році «Укрзалізниця» на засадах експерименту запровадить приватну тягу

14.03.2019 04:36
shadow

Такою інформацією поділився міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє прес-служба міністерства. За його словами, аграрна сфера страждає від прогалин з логістикою. Міністерство інфраструктури активно працює над виправленням ситуації і рішенням старих проблем з перевезенням аграрної продукції.


«Укрзалізниця» вже отримала 22 тепловоза, інші 8 доукомплектовуються і будуть передані компанії в середині березня », — повідомляє Володимир Омелян.


Глава Міністерства звернув увагу, що завдяки онлайн-сервісу УЗ планує перейти на електронну систему продажів і котирування вартості перевезень у вантажних вагонах. Це, в свою чергу, сформує об’єктивну картину на попит вагона з боку ринку і визначить збалансовану вартість вагона для споживача.


«Введення цього прозорого механізму повинно зняти будь-які питання щодо реальності вартості перевезень і відновить конкурентну ціну на вагони. Ціна може змінюватись в залежності від попиту і пропозиції », — аргументує міністр.


Він також додав, що електронні аукціони служать антикорупційної захистом.


Джерело статті: “http://infoindustria.com.ua/u-tsomu-rotsi-ukrzaliznitsya-na-zasadah-eksperimentu-zaprovadit-privatnu-tyagu/”