«КАРТИ, ГРОШІ, ДВА «СТВОЛА» АБО У ВІННИЦЬКІЙ «БАТЬКІВЩИНІ» НАЗРІВАЄ СКАНДАЛ Избранное

18.12.2018 11:43
shadow

Розподіл грошей, посад та сфер впливу. Саме це стало «яблуком розбрату» вінницьких партійців з «Батьківщини». Здається, цього разу все серйозно.

Людмила Щербаківська, яка вже давно очолює обласну парторганізацію, добре вивчила внутрішню партійну кухню та освоїла виборче ремесло. Любить гратися у «велику політику» та дуже хоче до влади. Ну і звичайно грошей.

Гроші перед виборами (особливо в партії, яка вже витратила сотні мільйонів на передвиборчу агітацію) ллються рікою. Пані Людмила це розуміє, а тому усі грошові потоки партійної каси взяла на себе.

Чутки, про те, що Щербаківська ці потоки спрямовує до себе в кишеню, ходять уже давно. А щоб чутки не залишилися просто чутками нам вдалося взяти коментар в одного із партійців «Батьківщини», який, із зрозумілих причин, забажав залишитися невідомим:

«Щербаківська вже не відчуває землі під ногами. Майже усю «касу» забирає собі. Ні з ким не ділиться, навіть із заступниками. А що, вибори пройдуть, такого доходу вже не буде. Ловить момент. Але головне інше. Вона «доїть» партійних підприємців. Непогано «доїть». На цьому і будується робота виборчих штабів. З центру ж доходить тільки половина…»

Невелике уточнення про партійних підприємців. Більшість з  них – вихідці з кримінального світу. Легко віддають гроші, бо легко їх отримали.

На запитання, скільки грошей заходить в т.зв. «касу» не офіційною готівкою, партієць, посміхаючись каже: «достатньо, мова іде про сотні тисяч доларів».  

Втім, звідки ці гроші, наш таємний респондент не знає. Воно і не дивно. Доступ до таких таємниць мають тільки обрані.

Не дивно, що такий стан речей не подобається людям, які, як то кажуть, «в темі, але не в долі». Це і стало причиною формування у парторганізації «антищербаківської» опозиції, яку, скоріше за все, очолить Владислав Рой.20181218_100915

Рой – заступник Щербакіської по агітаційні роботі. Він, як і пані Людмила, - представник «олдскульної» партійної когорти. А тому має великі амбіції. Хоче влади і грошей.

З цього приводу наше інсайдерське джерело зазначило: «Влад прямо сказав Щербаківській: «або даєш гроші, або я іду з партії». Він серйозно налаштований, якщо не дасть, можливо і справді піде.».

Як бачимо, у вінницькій «Батьківщині» і справді зріє розкол. Цікаво буде спостерігати, як усе завершиться та як вплине ця ситуація на рейтинг Юлії Володимирівни в регіоні.

Тож очікуємо продовження.