Опублікували відео, на якому видно, як мера Гнівані облили кров’ю

05.10.2018 20:17
shadow
Опублікували відео, на якому видно, як мера Гнівані облили кров’ю


У мережі «Фейсбук» опублікували відео, на якому видно, як міського голову Гнівані облили кров’ю. Камери зафіксували хлопців у балаклавах, котрі вбігли з вулиці, тримаючи в руках пляшки із червоною рідиною. За кілька хвилин вони були в кабінеті мера. Без жодних пояснень хулігани хлюпнули йому в обличчя, а потім на стіл і стіну, де висів портрет Тараса Шевченка.


На відео також відтворено, коли до Володимира Кулешова зайшов активіст «Народної волі» Андрій Вербицький, який згодом виклав фото з місця події у соцмережі.


Раніше Вінниця.info писала, що в м. Гнівань, у день проведення сесії ОТГ, одного з депутатів вивезли в ліс і побили, а в робочому кабінеті облили кров’ю міського голову Володимира Кулешова. Фото «скривавленого» мера та обляпаного кров’ю портрета Шевченка виклали в соцмережу самі активісти та написали, що місцева влада причетна до корупції.


Володимир Кулешов, вважає, що дії вчинили молодики від одного з депутатів, який опозиційно налаштований до роботи мерії. І ці конфлікти та «акції» є постійними з часу створення ОТГ.


Активісти звинувачують Гніванський кар’єр в тому, що вони постачали Росії сировину на будівництво Керченського мосту. Мер Гнівані каже, що прямих поставок до Росії немає і договорів з російськими компаніями підприємство немає.


У відділі комунікацій ГУ Нацполіції у Вінницькій області редакції повідомили, що 2 жовтня в Гнівані відкрито два кримінальних провадження – за фактом хуліганства та розбійного нападу.Винница.info: Опублікували відео, на якому видно, як мера Гнівані облили кров’ю


Вінниця.info, відео — Гніванської міськради


Версия для печати
Публиковать |


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/opublikuvali-video-na-yakomu-vidno-yak-mera-gnivani-oblili-krovyu.html”

Другие материалы в этой категории: «Электросигнал» подключают к «Созвездию» »